2737
2734
عنوان

دکه سیگار فروشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 84 پست

دکه روول کن چون این یکی که نیست خواهرتوکنترل کن وباهاش حرف بزن

۱۲ساله؟؟

خفه نشده

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
نمیتونم نمیشه نمیدونم چه مرگشه اخه من دیدم در مغازه ها نوشتن به افراد پایین 18 سال سیگار نمیدیم نمید ...

يعني چي سياه شده 

از كجا متوجه شدي

محمدسام پسرقشنگم من و بابا منتظرتيم زودبيا💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم خواهش میکنم آرامش داشته باشو به روی خودت نیار یا با مهربونی خیلی زیاد بهش بگو ک سیگار پوستو موشو خراب میکنه و اینا ولی منع و کنترلش نکن دائما نتیجه عکس میده..اونم فقط ی فروشندس مسئولیتی در قبال بقیه چیزا نداره ..من عموم روان شناسه به دخترش چیزی نگف حتی به روشم نیاورد گف بهتره ی جیزا رو خودش امتحان کنه مختص سنشه

2728
حتما روحیه اش خوب نیس سمت سیگار رفته  هواشو داشته باش سرزنشش نکن

نه بابا از بس بهش رسیدیم پرروش کردیم هرچی گفت گفتیم چشم الانم میخواد خودنمایی کنه فکرکنم فردا میبرمش دکتر

به خدا انقدر گریه کردم جونی برام نمونده فکر کنم از این اینستا یاد گرفته میخواد خودنمایی کنه

با گریه چیزی درست نمیشه خواهر از ی مشاور کمک بگیر . الان تو ی سنی هست که دوست داره هرچیزو با توجه به اینور و اونور و دوستاش تجربه کنه

2738

الان این اتفاق افتاده. به جای تعصب و مقایسه راه حل بدید. 

دوست عزیز باید باهاش صحبت کنی. تحت تاثیر محیط قرار گرفته و قطعا خواستن امتحان کنن. هرچیزی که منع شه حریص تر میشن. یا از طریق مدرسه پیگیر بشید تا دوستاش رو شناسایی کنید و یا رفتار کاملا دوستانه باهاش برقرار کنید تا بتونید کنترلش کنید

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

پلیس  کاری نمتونه بکنه خودتون باید حواستون باشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ما هم ۱۲ سالگی رو گذروندیم ولی مگ سیگار کشیدیم نه عزیزم مشکل از خواهرته بعدشم بچه ۱۲ ساله کی رفته ب ...

خیلی لوسه خودش خودسر میره بیرون مامانمم تنبیهش نمیکنه وگرنه منو چون مامانم کتک میزد اصلا از این کارا نمیکردم

2706