2703
2553
عنوان

دکه سیگار فروشی

1330 بازدید | 84 پست

سلام دوستان

خواهر من 12 سالشه از یه دکه سیگار خریده و کشیده اصلا باورم نمیشه که فروشنده ها به بچه ها هم سیگار میدن میگه تازه فندکم هست که روشنش کنیم سیگارو خواهش میکنم کمکم کنید میتونم به پلیس بگم این دکه واسه چی به خواهر من که 12 سالشه سیگار داده و ثانیا تو رو قران بگید چکار کنم این دختره ی احمق سیگار نکشه دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ما هم ۱۲ سالگی رو گذروندیم ولی مگ سیگار کشیدیم نه عزیزم مشکل از خواهرته

بعدشم بچه ۱۲ ساله کی رفته بیرون سیگار خریده و کشیده😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2714

شاید از سر کنجکاوی رفته 

به جای جبهه گرفتن سعی کنید از مضرات بگید و بترسونیش 

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
به جای دکه سعی کن خواهرت رو کنترل کنی 

نمیتونم نمیشه نمیدونم چه مرگشه اخه من دیدم در مغازه ها نوشتن به افراد پایین 18 سال سیگار نمیدیم نمیدونم چطور به این سیگار دادن انقدر اعصابم خورده دلم میخواد خودمو بکشم یه سیگاریم کشیده که کل صورتش سیاه شده فکر کنم جنسش خیلی بد بوده

2706