1421
1363
عنوان

حلوا پختم خمیر نشد.همونجوری شکل ارد موند😕

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 69 پست
نه تو نتم‌سرچ کردم‌گفته اول باید اردو تفت بدید.رنگش ک عوض شد انقد روغن بریزید توش تا حالت خمیری پیدا ...

بعدش باید شهدبریزی. انقدر همش بزنی ک بشه حلوا

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم.

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

نه تو نتم‌سرچ کردم‌گفته اول باید اردو تفت بدید.رنگش ک عوض شد انقد روغن بریزید توش تا حالت خمیری پیدا ...

خب باید بعد روغن بهش اب و گلاب و زعفرون و شکر اضافه کنی اونجور که مزش بد میشه

برای شادی روح پدرم صلوات .ممنون

اسهال نشید دور ازجون. ..

اگر نخوردینش هنوز. باز بذارش رو گاز و شهدبریز توش

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم.
1390

پس حلوا بدون شیره میشه مگه. عکس بزار بگیم چه میزان شربت درست کن 

کاش به آن  روزها برگردم که بزرگترین اندوهم شکستن نوک مدادم بود. کاش 
1394

بعد باید شکر رو بریزی تو اب گلاب و دارچین و هل بریز توش  خوب حل کن بعد بریز تو ارد و روغن مواظب باش نپاشه بهت بعد هم بزن تا دوباره جمع بشه و قاشق کامل از خمیر جدا شهبعد بکش تو ظرف و خنک شد نوش جان کن

پس حلوا بدون شیره میشه مگه. عکس بزار بگیم چه میزان شربت درست کن 

راستشو بگم.شیره درست نکردم.😓چنسال پیش از تی وی طرز تهیه حلوای رنگینکو یادداشت کردم از رو اون پختم.ک گفته بودباید شکرو بعده تفت دادن ارد بریزید توش باهم‌تفت بدید.حرف از شیره نزده بود.تازه توش خرما و گردو هم ریخته بودم😟😒

1418

صد در صد روغن اش کم بوده

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
1364