1265
1267

هوس کردم حلوا بپزم.از نت سرچ کردم.کلی آردو هم زدم رنگشم خوب تیره شد.ولی هرچی روغن زدم به حالت خمیری در نیومد.😕😞توش گردو هم ریخته بودم.هپبنجوری داریم با نون میخوریمش

حیف مزش خوبه فقط شکل ارده.چرا اینجوری شد؟؟؟

شربت ریختی توش یا نه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

مگه نباید شیره زد؟یادمه مامانم شیره میزد

دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       اینکه ما با فتوشاپ تونستیم یکی از پیشرفته ترین پهبادای امریکارو بزنیم نشون میده اگه بچه ها cinema4D و افترافکت یاد بگیرن میتونیم امریکا رو فتح کنیم  💪
1274

مگه بهش شربت نزدی؟

(آب و شکر و گلاب و زعفران)

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی دارم به زمان زایمانم نزدیک تر میشم بیشتر استرس زایمان میگیرم😂😂😂میشه هر کسی خواست برای اینکه همه ی مادرها زایمان راحتی داشته باشن و بچه هاشون و به موقع و صحیح و سالم بغل کنن یه صلوات بفرسته😗😗😗😗♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
1257
1252