2733
2739
عنوان

دوستان یک لحظه

60 بازدید | 4 پست

خدایا به حق مولا علی (ع) از گناهمون در گذر و امشب و این شب های عزیز بهترین ها رو برای خودمون و خانوادمون دوستانمون رقم بزن 

خدایا تو  رو به اّبروی امیرالمونین آبروی همه رو حفظ کن و آبروی ما رو 

خدایا تو به حق شهید این ماه ، مولود این ماه، حرمت این ماه دستمون خالی برنگردون 

خدایا تنها امیدمون تویی ناامیدمون نگردون 

خدایا ما گناه کار خطاکاریم تو رو یه حرمت حضرت علی مولی الموحدین مولود کعبه شهید محراب از گناهاهمون که مانع استجابت دعامون هستن در گذر 

خدایا به حرمت این شب عزیز به حرمت حضرت علی (ع) همه مریض ها رو شفا بده 

خدایا ظهور حضرت مهدی (عج) رو هم برسون . 

خدایا به حرمت مولود این ماه و حضرت علی (ع) اونایی که چشم به راه هستن دامنشون رو سبز کن 

خدایا برای پدر و مادرمون و تک تک اعضای خانوادمون سلامتی  و طول عمر با عزت عطا بفرما

خدایا چنان کنان که سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار

الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امین

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊