2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط به زن چاووش حسودیم شد شوهرش گفت زنمه عشقمه نفسمه خخخ اخه شوهر من‌ابراز علاقه تو مرامش نیست & ...

منم ديدي چ پشت زنش بود حالا شوهراي مابودن☹️

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2728

خوشم نمیاد 😐چت بود بعد شوهرم میگه ببین حالا من جلو بقیه میگم عشقم نفسم ناراحت میشی همه میگن😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من فقط به زن چاووش حسودیم شد شوهرش گفت زنمه عشقمه نفسمه خخخ اخه شوهر من‌ابراز علاقه تو مرامش نیست & ...

عوضش حروم خور نیس 

تازه علی نصیریانم دیشب قشنگ تر گفت

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

خیلی فیلم بدیه

همه اعصابشون خراب

همش عربده کشی

هی این سر اون داد میزنه اون سر این!!

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.