1147
1273
عنوان

نظرتونا لازم دارم،شوهرم حرفی زد که نمیدونم چجوری هضمش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 54 پست
واسه مرد قد ۱۷۰هم بلند نیست زیاد معمولیه ما اختلاف قدمون۱۲سانت میشه ولی چون خودش هیکلش مردکنس من هیک ...

اخه قد ات همچین هم کوتاه نیست ها. ولی میتونی بری بدنسازی سبک کار کنی قشنگ هیکلت رو فرم میشه البته اگه خودت دوس داری نه بخاطر حرف دیگران 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1279

من 160ام 48کیلو  ولی همه تحویلم میگیرن چون بلدم حرف بزنم و با اعتماد بنفسم شوهرمم هم قد شوهر شماس اولا از این حرفا میزد اساسی حالشو گرفتم دیگه نمیگه 

‏اندازه هاتو که بدونیهمیشه محترمی؛اندازه "گلیمت"‏اندازه"دهنت"‏اندازه "جيبت"اندازه "محبت كردنت"

بگو همچین زنی شوهرشم باید مث بلدوزر زور داشته باشه نه مثل...بعدش بقیشو نگو مرموزانه بخند😓🤤🤤🤤

خانمای عزیز میشه برای رسیدنم به آرزوم دعاکنید و برام انرژی مثبت بفرستین😍😍😍😘😘😘😘😘
همیشه پیش خودم فک میکنم چرااگه درشت دوست داشت انتخابش من بودم فک میکنم پشیمونه بااخلاقایی که از دی ...

اصلا به شنیده هات توجه نکن. مردها خیلی پررو شدن.شما رو داره از سرش هم زیاده.بهتر از شما از کجا می تونه پیدا کنه.

برای شفاسوره حمد ، معجزه آساست که معجزه به هوش اومدن بیمار کمایی ام رو دیدم. برای شرکت در گروه حمد شفا 1200 تایی ، به این آی دی در تل پیام بدید و درخواست بدید و شرکت کنید. elahehza
1274

یه لگد میزدی وسط پاهاش تا بفهمه قبلا چه دسته گلی انتخاب کرده این حرفا چیه اصلا؟؟به خدا اگه قرار باشه اینده ازاین حرفا بشنوم باید برم برای خودم یه چاقوی ۲لبه بخرم بذارم کنار

اگه با نظرم مخالفیدریپلای نکنید نظرم شخصیه وحاوی توهین به هیچکس نیست!
چطوری حالشو گرفتی😃

دعوا سر سنگینی گفتن عیباش که بعله منم میتونم بگم و هرکس ی صفت خوب بهم میگه یا تعریف میکنه ازم همش میگم.. هیج وقت اجازه نمیدم فک کنه که ازم سره    

‏اندازه هاتو که بدونیهمیشه محترمی؛اندازه "گلیمت"‏اندازه"دهنت"‏اندازه "جيبت"اندازه "محبت كردنت"
1226