1147
1273

بچه ها این عاطفه تو شبکه سه فیلم برادرجان هست

،خواهر چاوش،،،شوهرم اینو دیده میگه خوشبحال  شوهرش چقدر گندست هیکلش

من قدم ۱۵۹شوهرم ۱۷۲،من یکم اندامم ظریف وریزه

خیلی ناراحتم😌😔معلوم درشت هیکلارو دوست داره واسه...

من خودمم ته دلم دوست داشتم درشت باشم

بعدم انگار حس میکن بااینکه۲۵سالمه ولی کسی زیاد تحویلم نمیگره همه فک میکنن بچم

وا 😐

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

چه پرو میزدی نصفش میکردی

قـــــــهــــرم بــــــــــــــاهات دیگه دوست ندارم (خودش میدونه با کیم)😏😏😏😏😏😒😒😒😒😒😒 اهل شعرم...اهل تنهایی ودرد...                            پیشه ام فریاد است!!! کاسبم... کاسب دل...               صادراتم شادی....وارداتم غم و درد....                                دوستانی دارم، سرد تر از سردی برف                         گاه گاهی یخشان میشکند... گاه گاهی دلشان میسوزد ولی از روی ترحم سرزمینی دارم                                                 مردمانش همه دوست ولی از روی ریا...                        خنده ام میگیرد...دلشان مرده ولی لبشان خندان است گله از اهل تماشادارم...گله از اینهمه حاشا دارم...  خنده ام میگیرد!!من خودم اهل تماشا هستم...                گاه گاهی دلی میسازم و میفروشم به شما...               تا به آواز صداقت که در آن زندانیست...                       دل بی مهر شما تازه شود... چه خیالی چه خیالی!!       خوب میدانم دلتان بی مهر است

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

بهش بگو اره ولی باید اونی که این دخترو میگیره آرنولد باشه واسه خودش

دخمل خوبیم یه وقتی مربی شنا و نجات غریق بودم ولی بدجور دلم سر این شغل شکست و شد یکی از بدترین خاطرات من

عجبا🙁🙁🙁

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1281
1167
1241