2726

سلام یه سوال دارم من کیست داشتم که قرص می‌خوردم الان خود سرانه یک ماهه قطع کردم قرص رو ببینم چی میشه می‌دونم اشتباهه ولی سوالم این نیست یه چیزی حس میکنم تو دلم تموم میخوره ولی باردار نیستم کسی تجربه دلره؟؟؟چی میتونه باشه چندباری هست اینجوری میشم اوایل حس میکردم اشتباه میکنم ولی این آخری خیلی واضح بود 

خب برو سونوگرافی... باردار هم باشی زود زود که حسش کنی 15،16 هفتس! 

میگن کیست های بزرگ هم این حس میده که یه چیزی تو شکمته

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کیست تخمدان داشتم قرص ضد بارداری داده بود دکتر گفت اندازه اش ۳سانته با قرص رفع میشه

خب دلیل قطع کردنتو نمیفهمم عزیزم چرا قطعش کردی! فک نکنم اونیکه تکون بخوره ربطی داشته باشه ولی بازم برو دکتر چک شی

یعنی کیست حرکت داره؟؟؟؟؟چقدر وحشتناک

آره اگه بزرگ باشه😥

اما شما میگی کیست 3 سانتی داشتی...  منم داشتم با یه ماه قرص یاسمین برطرف شد! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️