2726
عنوان

نامزدم رفت😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2376 بازدید | 84 پست

رفتم تاپيكاتو خوندم

ازش جدا شي بهتره

رفتاراش از الان اينجوريه بعدا چي ميشه

معلومه علاقه اي نداره بهت

تازه كاري نكردي كه اين همه گنده اش كرده و ميكوبه تو سرت

ول كن بابا

منو آذر صدا کنید😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن سالتونه؟

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
توی تاپیک قبلی گفتم من و نامزدم قبلا حدودا یسال پیش باهم ی گپی میرفتیم ولی قرار گذاشتیم دیگه نریم و ...

فقط برا همین سرد شده؟همچین عشقی به درد لای جرز دیوارم نمیخوره بشین عاقلانه فکراتو بکن

2728
مگه عشق الکیه  دوسش دارم😭

فعلا که عشقت داره به نبودنت فکر میکنه، به نظرم غرور زن‌ مهم تر از هر چیزیه

الکی غصه نخور

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽

ب نظرم الان ب نتیجه برسین بهتره یه سال دیگه یا چند سال دیگه اس.چرا اینقدر گریه میکنی.ریلکس باش و شمام فکرات را بکن .  

ولش کن جناب نامزدو تا فعلا تو غار تنهایش بمونه... اگه زیر سرش بلند نشده باشه که دوباره همون نامزد اسبش میشه ولی اگه دنبال بهونه باشه خدا به دادت برسع خواهر😕😕😕

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
نمیتونم زورش کنم ک 

تو این دوهفته زنگ و پیامم داد جواب نده بعد از دوهفته ام‌منتظر باش اون بیاد سراغت وقتیم اومد بگو خیلی فک کردم اگه قرار باشه انقد احساساتت کشکی باشه و سر هیچ و پوچ این اداهارو دربیاری کلا تموم‌کنیم بهتره

2706