2737
2734
شان ادم به تحصیلش نیست این یک  دوما مگه دارین میرین خرید گوسفند دور از جون که سکه شان رو تایین ...

اره بچه ها من اشتباه کردم الان بیشتر فک کردم به این نتیجه رسیدم حق با شماست 

میشه برام دعا کنین😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پزشک بیاد زن یه پرستار شه امکان‌نداره پزشک با پزشک پرستار با پرستار

عزیزم ببخشید که من نظر میدم،ولی خیلی ازاین مورد هاهست،خودم به چشم دیدم که یه دکتر که قاضی هم هست ولی یه زنه خانه دارگرفته تازه مطلقه

فکرکنم معقولش همون ۱۱۴ تا باشه،،البته من اصلاداداش ندارم امااگرداشتم بعیدنبود۱۴تامدنظرم میبود  مشخصه خواهرشوهربدی میشدم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728
میشه بگی مهریه تو؟ 😅

😂😂یک خونه ویلایی ۲۰۰ متری با ۸۰تاسکه حق طلاق وسکنا و تحصیل و کار و یک باغ 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
واقعا ناراحت کنندس ک ارزش ادمارو بخاطر وضعیت مالی و شغلی تعین میکنیم اصل شعوره

به یه دکتر سونوگرافی مراجعه کردم هر رو از بر تشخیص نمیداد هیچ هرچی ام دهنش دراومد بهم کفت😐آقا بود

ولی درعوض یه همسایه دارن خونه بابام از اینایی که آب گل و گباه پارکارو میدن صبح ها اون خودش حتی به بچه هام سلام میکنه چه باشخصیت و انسان چه مهربون

اونو با دکتر سونوگراف میذارم پیش هم حالم به هم میخوره اه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
به یه دکتر سونوگرافی مراجعه کردم هر رو از بر تشخیص نمیداد هیچ هرچی ام دهنش دراومد بهم کفت😐آقا بود ...

اره واقعا طرف هوا برش میداره کی من دکترم.دکتر بودن ک مهم نیست شعوره انسانیته ک مهمه

بنظرم حق داره خودش تصمیم‌بگیرع و‌هواسش ب جیبش باشه ک همون لحظه خانومش گفت میخام بتونه بپردازه

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
چجوری بهش گفتی حق طلاق میخوام ؟ سریع قبول کرد ؟!

من کلا ازدواجم پر داستان شاید یکبار تاپیک زدم😐هیچی گفتم شرایطم این 😐البته مهریه مو مامانم گفت اقا کیا سونیا هرچه قدر براتون ارزش داره مهریه تعیین کنین اون گفت ارزشش زیاد ولی این مقدار خوبه😐هرچی هم بعد ازدواجمون خرید نصف نصف

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706