2733
2734
عنوان

باردارا نیان.عکس خیرات❤😍

344 بازدید | 18 پست

آقا من دیشب یکی رو که فوت کرده توی خواب دیدم 

گفتم پابشم براش خیرات بدم.

نه حلوا تونستم درست کنم نه خرما داشتم نه حال بیرون رفتن.

رفتم حیاط توت قرمز چیدم و بسته بندی کردم پخش کردم.الان عکسشو میزارم.خوبه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

خدا بده از این بازمانده ها

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عالی

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738
باید مینوشتی غیرباردارا هم نیان😒

خخخ😘

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
تا باشه از اين خيرات ها  من كه گفتم هر وقت مردم برام ماكارانى خيرات كنن  ديگه نميدونم بب ...

دیگه اونموقع نیستی که ببینی😅☺

ولی من احساس میکنم مردم فقط واسه خاطر خرما و حلوا یادشون میمونه خیرات بدن😄

2706