2733
2734

دعا میکنم دوستای خوبم همه حاجت روا بشن و همیشه تنشون سلامت باشه

@هایدی8    

@بانوی_بی_نشان    

@رویای_خیس2    

@باران1330    

شمام هرکدوم از دوستای خوبتونو تگ کنید ودعاشون کنید شاید با دعای شما اون عزیزان حاجت روا شدن

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ممنون عزیزم 😍

فدات شم ❤

ان شاءالله شمام حاجت روا بشی 🌹🌹🌹

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2738
ممنون عزیزم 😍 فدات شم ❤ ان شاءالله شمام حاجت روا بشی 🌹🌹🌹

ممنونم دختر خوش قلب🙇

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
منم دعا کنید زندگیم ب روال قبل برگرده خیلی اوضاعم داغونه 😢

توکل برخدا ان شاءالله بهتر از اوضاع قبل بشه😍

2706