1421
1411
عنوان

افطاري نازي پز😁nazaniiiin((((باردارا حساسا نيان)))))

| مشاهده متن کامل بحث + 29021 بازدید | 1193 پست
شيربرنج ك خيلللللي راحته  درست كنننن😘

😐فرنی بلدم😂فردا برات درست میکنم

گرون قیمت را ول کن آدم باید بوی اعتماد بده.....گرون قیمت ترین عطر را هم که بزنی اگر اعتماد نباشد هیچ چیز درست نیست پس کاری کن تا بهت اعتماد کنن و آن اعتماد را هیچ وقت با یک اشتباه از بین نبر....!
😂😂😂بیشترین پست فک کنم نیلای هست ۶۹۰۰۰تا من عید ۶هزارتا بودم تو همین ۲ماه شدم ۱۰هزار

آره حخخخ

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
هیشکی دیگه ام نه و شوهر عمت 😫😫😫😫در ضمن اسکرینشو دارم ک تصویر از گوگلِ ها(فان) میترسم بی جنبه ها ...

خخخخخ داغونتر از شوهر عمم اخه ندااريم

😂😂😂😂

بزاار بابا اشكال نداره بالاش بنويس فان

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

@tina_am     تسبيش پيش تو چيكار ميكنه؟ 😅 هوم؟؟

معمولا تسبیحشومیده براش نگه دارم😂

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
😐فرنی بلدم😂فردا برات درست میکنم

فرني هم دوست دارمممم😍😍😍😍😍😍

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️
1401
مگه من دارم🤣🤣🤣من بدتر از اینم

😂😂😂

گرون قیمت را ول کن آدم باید بوی اعتماد بده.....گرون قیمت ترین عطر را هم که بزنی اگر اعتماد نباشد هیچ چیز درست نیست پس کاری کن تا بهت اعتماد کنن و آن اعتماد را هیچ وقت با یک اشتباه از بین نبر....!
وای به به چه کردی دستت طلا🤩🤩🤩🤩

خوووب شده؟؟😁😁😁

معمولا تسبیحاشو میده براش نگه دارم😂

بیا تسبیحا منم نگه دار🙄

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
1376
معمولا تسبیحشومیده براش نگه دارم😂

برايچي بايد تو نگه داري بَلا؟؟😂

تو ی پُستی خیلی جالب تگ کردین  روده بُر شدم🤪🤪🤪

كي؟؟

1427
برايچي بايد تو نگه داري بَلا؟؟😂

جا نداره تو دستش😂

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
1364