2733
2734
عنوان

گریه هام پیش همسرم.....

353 بازدید | 18 پست

هیچ ارزشی نداره

من یه رفتار بدی کردم پیش دوستش با همسرم، که نباید میکردم و اون باهام قهر کرد طوری که انگار اصلا من وجود خارجی ندارم دوروزه

انقدر از صبح گریه و خواهش و عذرخواهی کردم اهمیت نمیده انگاری نمیبینه اصلا

حتی غذای مورد علاقشو نهار پختم نخورد رفت بیرون(روزه نمیگیره مشکل معده داره)

میگه من خانمی به شخصیت تو نمیخوام

بهم چن تام توهین کرد ولی اصلا به گریه هام توجه نکرد 

آیا مستحق این حجم از تحقیرم؟

شاید باورتون نشه من اولین بارمه تو این شرایطم دارم سکته میکنم

هرجوری که دوس داری بخند، فقط بخند ، همیشه بخند 😆 😂 😅 😃 😁 😉😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشتباهت چی بود گلم حتما بهش خیلی بر خورده زمان بده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738

سیگار میکشید بعد دیدم داره شورشو درمیاره چن نخ پش سر هم کشید ،پیش دوستش سرش داد زدم گفتم پررو نشو دیگه چه خبرته انقد میکشی اه (با لحن خیلی تندی گفتم) اونم سکوت کرد سیگارو انداخت زیر پاش 

بعد گفتم افتخار نکن به کارت خجالت بکش

هرجوری که دوس داری بخند، فقط بخند ، همیشه بخند 😆 😂 😅 😃 😁 😉😄

گریه نکن بدترپررومیشه.نازمیکنه قضیه روبزرگ جلوه نده بیخیال باش معذرت خواهی کن .خودتوزیادکوچیک نکن مگه مرداهیچوقت اشتباه نمیکنن؟پس توهم عادی باش.چندوقت بگذره خودش میاددوباره طرفت

برای آرزوم صلوات میفرستی😍🌹😞
سیگار میکشید بعد دیدم داره شورشو درمیاره چن نخ پش سر هم کشید ،پیش دوستش سرش داد زدم گفتم پررو نشو دی ...

فککن شوهرت همین برخوردو باهات میگرد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
سیگار میکشید بعد دیدم داره شورشو درمیاره چن نخ پش سر هم کشید ،پیش دوستش سرش داد زدم گفتم پررو نشو دی ...

تو هم سنگین باش اون طوری پرو میشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706