2733
2734

شما با وجود سه فرزند تو سنین مختلف جوانی و نوجوانی و خردسال چقدر کشش دارین همشونو دوست دارم ولی دوست دارم کمی تنها باشم دور از این مشغله ها و به عبادت و کارهای مورد علاقه ام ببردازم

تقسیم کار کنید  و  تمام بار رو  روی دوش خودتون نندازید 

یه مدت ب خودتون استراحت بدید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

منم .ولی چاره ای نیستتتتت.‌وقت کم‌میارمم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مامان منم هنوز جوونه ۳۸ سالشه ولی ما ۳ تارو داره خستش کردیم نامزدم هستم دوس دارم زودتر عروسی کنم یکم راحت شه

من ۲۰ داداشام ۱۸ و ۴

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

این که چی کار کنید رو نمیدونم ولی حتما حتما برا خودتون وقت بذارید حتی اگه کاری خاصی هم ندارید یه روزایی رو برا خودتون بذارید الکی برید پارکی جایی، که هم خودتون هم خونوادتون به حضور لحظه به لحظه شما تو خونه و درخدمتشون بودن عادت نکنن، من مامانم رو میبینم با اینکه کوچکترین بچش ۲۸ سالشه باز همش کار داره بچش غذا میخواد شوهرش نهار نداره هیچ جا نمیره چون عادت کرده به یه سری کارای تکراری و نمیتونه وضعیت رو تغییر  بده

2706