2733
2739
عنوان

نظرتون درمورد این خاستگار چیه؟

395 بازدید | 32 پست

خانواده من مذهبی هستن اما من خودم خیلی مذهبی نیستم اما از دروغ متنفرم خاستگاری دارم که بهم گفته بود لب به مشروب نزده اما بعدا متوجه شدم که بهم دروغ گفته و مشروب میخوره، وقتی گفتم چرا دروغ گفتی گفت از وقتی که پامو گذاشتم تو خونه شما لب به مشروب نزدم،گفتم دلیل نمیشه در مورد گذشتت دروغ بگی،گفت که من چون دیدم تو ظاهرت و خانوادتون اینقدر مذهبیه ترسیدم جواب رد بدید و دروغ گفتم که مشروب نخوردم،چون میدونستم قراره دیگه نخورم. دوست صمیمیش هم یه عرق خوره حرفه ای هست و میبینم که این آقا هم گاه و بی گاه مشروب میخوا خانوادمون خیلی مذهبیه و اینجور آدمی رو نمیپسندن ولی به من حق انتخاب دادن که خودم تصمیم بگیرم توی شهرما جوون ها خیلی مشروب میخورن و تقزیبا از بیا هرسه نفر دونفرشون مشروب میخورن. این آقا کاره آزاد داره حدود 3تومن درآمدشه. ماشین داره خونه طبقه بالای برادرش درست کرده. وضعیت مالی پدره من از پدرش بهتره ولی ایشون خودش رو پای خودش وایستاده و کار کرده و این خونه و ماشین رو جمع کرده. عیبش اینه که دروغ میگه مشروب میخوره. و زود هم عصبانی میشه. شکاکه. ولی خیلی هم دوستم داره و قربون صدقه ی من میره.شکاکیتش هم میدونم به خاطر دوست دختر های قبلیشه که داشته ما 10سال اختلاف سنی داریم بین خاستگار هام ایشون موقعیتش بهتره. 

نه اصلااااا

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منفی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
اهل تاكستان قزوينيد؟

😂😂😂از تولید ب مصرف

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

پسر همسایمون مشروب خور خیلی حرفه ای بود

میگفتم کی به این دختر میده

رفت دختر خوشگل همسایه رو گرفت

بعد اون خدا شاهده اینقد خوب و متین شد همه گفتن این همون پسره

نمیشه گفت بعضیا ترک میکنن و بهترم میشن

2738
اهل تاكستان قزوينيد؟

الان دیگه تو مشهدم از هر 3نفر دونفر مشروب میخورن 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2706