2726
عنوان

باردارای خشگل بیاین

147 بازدید | 32 پست

از عصری زیره دلم درد میکنه کمرمم همینطور هر چی دراز میکشمم خوب نمیشه انگار سفت شده و اذیتم میکنه

موقعی ک میخوام پاشمم باید خیلی اروم پاشم و راه برم وگرنه دردش بیشتر میشه

کسی علتشو نمیدونه

چکار کنم خوب شه

و ایا طبیعیه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بادکتر تماس بگیر خدای نکرده مشکلی نباشه

دکترم الان نیس ک

اگه چیزه خطری ایه برم بیمارستان

میترسم برم مسخرم کنن بگن این چ سوسولیه😐

منم که گاهی این مشکلات داشتم اما نمیشه برای کسی تجویزی کرد شاید انقباض باشه سعی کن زنگ اورژانس بزنی یا دکترت ببینی چی میگه عزیزم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
فردا میرم تو هفت ماه

عزیزم  عمه منم از شش ماهیگیش خیلی زیر دلش میگرفت عین شما بود دکترش گفت سردی گرفتی چیزای گرم بخور شکمتو با روغن زیتون ماساژ بده ولی شما که میخوایین مطمئن شید به ماما تون یا دکترتون بگید

دکترم الان نیس ک اگه چیزه خطری ایه برم بیمارستان میترسم برم مسخرم کنن بگن این چ سوسولیه😐

اگه خدایی نکرده یوقت طوری بشه بهتره یا اینکه بری مطمئن بشی؟حداقل بزنگ اورژانس حالتتو بگو کمکت میکنن...

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
عزیزم  عمه منم از شش ماهیگیش خیلی زیر دلش میگرفت عین شما بود دکترش گفت سردی گرفتی چیزای گرم بخو ...

ب نظرت چایی نبات بخورم تاثیر داره؟😑شکمم با شالی چیزی ببندم

اصلا این طور نیست . برو بیمارستان فوقش چک میشی ، خیالت هم راحت میشه. 

باشه میرم پس

ببخشید اما دردش ب واژنمم میزنه

الان همش تکون میخوره بیشتر درد میگیره😑میترسممم

2706