2733
2734
عنوان

خودکشی 😢

887 بازدید | 41 پست

دوستان من بعد از عید اندوسکوپی کردم معدم مشکل رفلاکس شدید، ورم، فتق هیاتال، التهاب شدید داره علایمم حالت تهوع دایمی شدید، رفلاکس دایمی شدید، ترش کردن، خلط گلو، درد قفسه سینه، صبح وشب درد معده، یبوست و... 

قرص معده میخورم از ابان تا حالا اینجوریم به خدا خسته شدم زندگیم جهنم شده سری اول دکتر اعصاب رفتم خوبم نکرد سری دوم رودهامو داغون کرد سری سوم هم الانه یه ماه دارم میخورم ولی خوب نشدم 

هی میگن هم از معده هست و هم از اعصابه ولی خوب نشدم و نمیشم داغون شدم دیگه همش میگم مرگه که بهم ارامش میده و اینکه من با همه علایمم کنار اومدم ولی با حالت تهوع اصلا کنار نیومدم 

دیروز به خواهرم گفتم که من میخوام خودمو بکشم دیگه خسته قبل از عیدم اومدم تیغ برداشتم پاره کردم ولی لامصب کل بود از این تیغ قرمزا بود ابی رنگا خوبه 😢بعد گفتم به خواهرم که لباسام و همه ی اینام نو هست و عالیه برشون دار برای خودت و اگرم نخواستی بده به دختر خالم زندگیم جهنم شده 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

تیغ قرمز خوب نیست

آبی هاش خوبه ؟! 

الان من ایموجی قهقهه بذارم  ک  میگن کسی رو‌ک در شرف  خودکشی  ، مسخره کردی و .... ک .....🤭🙈.

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور از جونت سرطان معده ک نداری این حرفا چیه

قوی باش منم مشکل معده داشتم و دارم دارو مصرف کردم بهتر شدم 

نباید بشینی یه گوشه فقط ب درد معدت فکر‌کنی

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2731

عزیزم انشاالله به حق این شب عزیز مشکلاتت حل بشه و به آرامش برسی

عزیزم منم معده درد داشتم سیرابی خیلی تاثیر داره حتی اگه بدت میاد بزور بخور  

با خودکشی وضعت فقط بدتر میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ناامید  نباش انشالله که درست شه

من خودمم کم بدبختی ندارم ولی هنوز ته دلم یه ذره امید هست

به خدا توکل کن❤

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
2738

سال سوم ابتدایی چاق شدم تا اول دانشگاه مورد تمسخر قرار گرفتم که همش قسمتی از غذام را استفراغ میکردم سال پنجم بابام سکته کرد سال اول راهنمایی یکسال کامل استفراغ داشتم و سال سوم راهنمایی به آسم تبدیل شد سال دوم هنرستان دادشم تشنج کرد سال سوم خواهرم تشنج کرد سال اول دانشگاه مامان عمل کرد سال دوم دانشگاه من تصادف کردم شش ماه تو حال بودم و الانم از ابان تا حالا اینجوری هستم😢

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

این بچه بازیا چیه!طرف دور از جون سرطان داره همچین فکری نمیکنه 

با خودکشی فکر میکنی چ اتفاقی میوفته!جز گناه کبیره اس و داری تو کار خدا دخالت میکنی

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
2706