2726
عنوان

بیاین براهم دعاکنیم بچه ها

81 بازدید | 15 پست

امشب میگن آسمون به زمین نزدیکه و شب قدر خدا صدای بنده هاشوبیشترازهمیشه میشنوه

دعادرحق دیگران زودترمستجاب میشه بیاین حاجتامونو بنویسیم وبراهم دعاکنیم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

میشه برا من دعاکنیدخدا بهم یه نی نی صحیم وسالم و صالح بده؟ که سال دیگه همین موقع کنارم باشه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ایشاا... همه کسایی منتظر نی نی هستن خدا بهشون بده 

منم این ماه اقدام کردم تا عید فطر خدا حاجت روام کنه

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎

سلام 

عزیزان بی زحمت میشه واسه من حقیر ودلشکسته هم دعا کنید خیلی نیاز به دعاتون دارم ایشاالله حاجت همه روا بشه 

التماس دعای فراوان 😔😢😭

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔
تروخدا برا منم دعاکنید  التماس دعا فراوان

انشالله همتـــــــون حاجت روابشیدبچه ها🌹🌹

پارسال درست همين موقع ها بعد چندماه اقدام ناميد نشستم زار زدم وبچه خواستم چون شنيده بودم تواين شبها سرنوشت ادم ها بادعاعوض ميشه يك ماه بعد بهم دادش هفت ماهگي ازدستش دادم ازماه ديگه ميرم براي اقدام بچه ها براي دله شكسته منم دعاكنيد براي خونه دار شدن بابام وپيدا شدن بخت خوبم براي خواهرام دعاكنيد

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 
 پارسال درست همين موقع ها بعد چندماه اقدام ناميد نشستم زار زدم وبچه خواستم چون شنيده بودم تواين ...

نمیدونم جرا باخوندنه متنت چندبارتنم لرزید ولی الهی خدا دامن همه منتظراروسبزکنه منوتوروم همینطور

2706