2726
عنوان

طلاق

279 بازدید | 9 پست

سلام .دوستان وقتتون بخیر . نماز و روزهاتون قبول در گاه حق باشه . ان شا ءالله خدا به برکت این شبهای ماه مبارک و شب قدر همه ارزوهاتون براورده بشه و تقدیر همه به خوبی و درستی و شادی و سلامتی برای هم رقم بخوره و خدا از سر گناهان همه بنده های درگاهش بگذره . امین . 

روزهای خیلی بدی رو میگذرونم با همسرم ماها اختلاف دارم و بیشتر از ۶ ماهه که همش دعواو بحث و جدل داشتیم انقدر که بچه هامم خسته شدن . البته ناگفته نمونه بعد از خیانت شوهرمم دعواهامون شروع شد و کلا هیچ حرمتی بینمون باقی نمونده اخلاقش بد توهین و فحاشی و از دستش بر بیادم دست درازی میکنه روم دستم بلندمیکنه و اعتیادهم داره . تصمیم گرفتم ازش جدا بشم . واقعا ازش بیزار و متنفر شدم و از چشمم افتاده . با کلی التماس و خواهش و اظهار پشیمانی از طرفش نمیدونم میخام بهش فرصت بدم و اما انقدر خسته شدم و از طرفی ازش بیزارم که تحملش برام سخته . نمیدونم چکار کنم با این احساسم که بهش دارم چه جور کنار بیام .  نه بهش اعتماد دارم نه علاقه ای نسبت بهش برام باقی مونده . نمیدونم با خودم میگم چند مدتی صبر کنم باهاش جرو بحث نکنم . تا هم شرایط خودم درست بشه هم اینکه شاید تو این مابین هم بخودش اومد . بره  بخوابه ترک کنه و اخلاقش م درست کنه . اگه شد که چه بهتر نشدم ازش جدا بشم . اما نمیدونم منی که انقدر ازش بیزارم چه جور بهش محبت کنم باهاش ساز ش کنم . اصلا به هیچ عنوان قبول نمیکنه اعتیاد داره در صورتی که منکر متادون خوردنش نمیشه . اما میگه مواد مصرف نمیکنم در صورتی که میدونم دروغ میگه .  برام سخته که خودم گول بزنم و اجبار کنم ادمی که اینقدر دروغگو هست رو به اجبار بپذیرم باهاش سازش کنم . . . . نمیدونم چه جور به راه بیارمش دست از این دروغا و اداهاش برداره و خودش اصلاح کنه . ازش نا امیدم و از خودمم نا امید م دیگه بتونم بپذیرمش وواقعا ازش دل کندم . خسته شدم . دو هفته ای میشد بخاطر کار جایی رفته بود اصلا ابدا حتی یه ذرهام دلتنگش نشدم دورز برگشته همش دعوادارم و اصلا حوصله دیدن شندارم چه برسه به اینکه بخام باهاش ادامه بدم . 😔😔😔کسی ندا م باهاش درد دل کنم .. 

ببخشید که طولانی شد . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

دوستان عزیز برام دعا کنید خدا کمکم کنه به دلم و زندگیم ارامش عنایت کنه و گشایشی  بشه واسم ازتون ممنونم . از خدا میخام هر  حاجتی دارید بهتون بده . ⁦❤️⁩

نمیدونم چجوری راهنماییت کنم دوست عزیز

اگه فک میکنی ذره ای هنوز دوسش داری تلاش کن اعتیادش رو ترک کنه و زندگیتونو دوباره بسازین.

اخه بچه هاتون بیشتر ضربه میخورن بعده طلاق.

زندگی بعد از طلاق برای شما سخت تر میشه.کسی رو دارین که پشتتون باشه و ازتون حمایت کنه؟؟

ولی خیانتش هیچ توجیهی نداره.این دیگه غیر قابل بخششِ

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چجوری راهنماییت کنم دوست عزیز اگه فک میکنی ذره ای هنوز دوسش داری تلاش کن اعتیادش رو ترک کنه ...

گفتم که ازش بیزارم و اما بخاطر بچه هام اینکه بعد از طلاقم اواره و سر گردون نشن و پدرشون نابود نشه دوست دارم خوب بشه . اما خودش میخواد به همین منوالی که هست پیش بره و نمیخاد تغییر ی کنه . قبول نمیکنه . منم واقعا دیگه خسته شدم . تا بحدی ازش متنفرم که اصلا رابطه باهاش بیزارم و اذیت میشم . وعذاب میکشم . در نبودنش و اینکه نبینمش اصلا خوشحالترم . 

2728
گفتم که ازش بیزارم و اما بخاطر بچه هام اینکه بعد از طلاقم اواره و سر گردون نشن و پدرشون نابود نشه دو ...

پس همون کاری رو بکن که خوشحالتری و آرامش بیشتری داری.اما قبلش همه جوانب رو در نظر بگیر.

شما بعد از طلاق حضانت بچه ها رو باید بگیری ازش.چون اعتیاد داره دادگاه اونارو میده به شما.

با وجود مهریه ای که ازش مطالبه میکنی یه هزینه ای داری که سرپناهی جور کنی .اما به یه کار با درامد خوب هم نیاز داری که امورات روزانه رو بگذرونی.

پس همون کاری رو بکن که خوشحالتری و آرامش بیشتری داری.اما قبلش همه جوانب رو در نظر بگیر. شما بعد از ...

خودمم میدونم عزیزم اما خیلی سخته هم هست تا بیای مهریه بگیری و حضانت بگیری . بچههامم مطمعناا اذیت میشن و سختی میبینن . . 

خودمم میدونم عزیزم اما خیلی سخته هم هست تا بیای مهریه بگیری و حضانت بگیری . بچههامم مطمعناا اذیت میش ...

بله متاسفانه.

اما براتون دعا میکنم همون چیزی که خیر و صلاحتونه براتون رقم بخوره.

زندگی سرشار از آرامش برات آرزو میکنم.

عزیزم ادمی که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش و به خواب زده نه!همسر شما هنوز اعتیادش و قبول نداره حتی چجوری میخوای ترکش بدی؟وقتی احساسی بهش نداری زودتر جداشو تا کمتر اسیب ببینی.پدر خودم اعتیاد داره بیشتر از10 سال!زندگی و روحیه و اینده من و برادرم به خاطرش داغون شد! از سختی هایی که مادرم کشید و هنوزم میکشه نگم برات که خودت بهتر میدونی.لطفا به خاطر اینده بچه های گل تون هم که شده جداشو به نظرم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
عزیزم ادمی که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش و به خواب زده نه!همسر شما هنوز اعتیادش و قبول ندا ...

دقیقا همینه که شما میگی الان ۱۲ ساله اعتیاد داره هیچ وقتم قبول نکرده و نمیکنه . ۳ سالیم تظاهر میکنه فهمیدم متادون میخوره . اما مطمعنم موادم مصرف میکنه . تصمییم همینه ازش جدا میشم منتهی باید شرایطم درست کنم برا طلاق . 

دقیقا همینه که شما میگی الان ۱۲ ساله اعتیاد داره هیچ وقتم قبول نکرده و نمیکنه . ۳ سالیم تظاهر میکنه ...

موفق باشی خانومی.مهریه هم حتما بگیر نبخش.اجرت المثل.نفقه این 12 سال همه حقته

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌