2733
2734

بهش میگم وقتی پول نیست چرا هرشب یا یه شب درمیون میری قهوه خونه خب پول نداریم قلیون تو خونه بکش میگه من میرم آروم میشم محیطش باحاله گفتم اون سری میگم روغن بگیر میگی پول ندارم بعد میری قهوه خونه میگم سیب زمینی بگیر میگی پول ندارم بعد میری قهوه خونه میگه من همینم،خستم کرده هی پول از اینو اون قرض میگیره مثلا دیروز ۵۰تومن قرض گرفته ۲۰تومنش خرج خرید سوپرمارکت شد میگم بزار ۳۰تومن پول تو جیبت باشه تا حقوقتو میدن گفت اینو گذاشتم واسه قهوه خونه درسته شبی ۸تومن چیزی نیست ولی وقتی آدم پول نداره همینم پوله،خسته شدم از بی پولیو بدبختی ماهی دوتومن میگیره ۵۰۰میره قسط میبینی تو ماه انقدر سر چیزای چرت قرض گرفته بقیش میره واسه بدهی از آشناها و بقیشم که ۵۰۰میمونه میده دست من باهاش باید همه چیو برسونم.بیزارم زنگ میزنه از بقیه قرض میگیره مثل بدبختا که فلانی۲۰تومن بده ۵۰تومن بده،خاک تو سرم با این شوهر کردنم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

احساس میکنم با این مرد به هیچ جا نمیرسم بهشم حرف میزنم میگه برو ببین بقیه مردا هر روز با رفیقاشونن خب شاید دارن که میرن وقتی نداره عاقلانس هفته ای ۵۰بده قهوه خونه

چرامیزاری قلیون بکشه؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738

روزی ۸ تومان قهوه خونه؟؟؟همین دو تا چای بخوری ۸ تومان میشه پس قلیون چی

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706