2737
2734

٢٧سالمه از بچگي مشكل ترس و نداشتن جرأت واسه گفتن حرفام و دفاع از خودمو داشتم و هميشه بابت اين موضوع اذيت شدم و حرص خوردم جوري كه وقتي كسي زياد اهل دعوا و بحث باشه و صداشو بندازه سرش ازش ميترسم و اگه ناراحت بشم از ترس نميتونم بگم خ عذاب ميكشم😔

منکه انروز از خودم دفاع کردم شوهرن ابرومو برد همون هیچی نگی بهتره 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
كلاس خصوصي ميزارم برات اتفاقا يكي سر من داد بزنه منو جو ميگيره پارش ميكنم 😐😂

خوش بحالت 

واقعا منم اینجوریم نمیتونم از حقم دفاع کنم زود میزنم زیر گریه 😔

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔

یه بار بلند جیغ بکش  سریکی داد بزن به بعدش دیگه عادی میشه

پسرمن همینجوریه گفتم جیغ بکش داد بزن هر روزهم تکرار کن من قهرمانم ومرد اینده همیشه مبگه الان شده اعتماد به سقف حسابی

خخخ

دعا کنید خدا برای دومین بار دامنو سبز کنه وبهم دختر بده عاشق اینم دختر مثل خودم داشته باشم 

من مثل تو هستم اسی؛؛؛اما یه دختر 12ساله دارم پر از اعتماد ب نفس چنان محکم و پر زبونه ک نمیزاره یه ذره از حقش ضایع بشه باباشم  مثل خودمه نمیدونم به کی رفته میترسم فرداشوهر کنه شوهرش از دستش عاصی بشه

منم بعضي وقتا گريه ميكنم  ولي نه جلوطرف وقتي عصابم داغون باسع

من وقتی طرف رفت هی باخودم غرمیزنم که چرا جوابشو ندادم بعد وقتی طرفو میبینم انگار لال میشم 

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔
2706