2737
2734
عنوان

کیا بی بی چک کم حال داشتن ؟بعد چند روز رفتید ازمایش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میشه منم این ماه باردارشم ترووووخداا امشب دعا کنید باردارشم

به امید خدا ،حتما عزیزم دعا میکنم برات البته مسلمان نیستم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
مگه کجایی ایشالا مسلمان میشی😚😚😍😍

مسیحی هستم و ایمانم خیلی قوی 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
چطور تونستی 20روز صبر کنی

بچه دومم بود مطمئن بودم باردارم

2738

بچه ها من دوروزپیش بی بی چک مارک روژان زدم هاله انداخت فرداش مدیکور زدم منفی بود چیکارکنم حالاکدومش درسته

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
اتفاقا مسیحی آدمای خیلی خوبین  ، دعام کن این ماه باردار شم 😘😘😘😘

حتما دعا میکنم برات

بچه ها من دوروزپیش بی بی چک مارک روژان زدم هاله انداخت فرداش مدیکور زدم منفی بود چیکارکنم حالاکدومش ...

مدیکور وقتی بتا کمه منفی میزنه چند روز صبر کن و دوباره بزن یا برو از

2706