2733
2734
عنوان

کلاس رقص در جنوب تهران

19954 بازدید | 34 پست

سلام بچها کلاس رقص میخوام برم بخدا بلدنیستم برقصم توجشن و مهمونی و عروسی همیشه کم میارم همه مسخرم میکنن

خصوصیم میرم ترجیحا جنوب تهران 

نازی اباد و شهرری و سیزده ابان

اگه دارید ادرس و شماره بزارید

من مربی باشگاهم خصوصی اموزش میده

دولت آباده

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

برو صدف. سر نازی اباد بین پارس و مدائن. دقیقا رو ب روی ایستگاه اتوبوس جلو اموزشگاه زبان جاهد

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مربی باشگاهم خصوصی اموزش میده دولت آباده

باشگاه ستاره تو خیابون صابونیان ام اموزش رقص داره

باشگاه تو سه راه ورامینم اموزش رقص داره الان اسم باشگاه اصلا یادم نیست دقیقا سه راه ورامین دور میدون بالای پاساژ دنیای نور

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2731
باشگاه ستاره تو خیابون صابونیان ام اموزش رقص داره باشگاه تو سه راه ورامینم اموزش رقص داره الان اسم ...

برای اقایون هم داره ؟ شوهر من اصلا رقص بلد نیست من انقدر دوست دارم باهم برقصیم چقدر قیمتشه ؟

خدایا دوستت دارم...
2738
برای اقایون هم داره ؟ شوهر من اصلا رقص بلد نیست من انقدر دوست دارم باهم برقصیم چقدر قیمتشه ؟

مربی من به اقایونم یاد میده

ولی نه جاهای دیگه که گفتم اقایون نداره

چقدر میگیره ؟

فکر کنم ساعتی ۵۰

یه رقص ۴ساعت طول میکشه حدودا میشه ۲۰۰یه اهنگ البته این قیمت اهنگ رقص عروس و دوماد باهمه

ولی خوب کارش بیسته

شهربانو بوستان ولایت 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
زشته حرامه رقص چیه این کلاس باید بسته شده پلیس نمیدونم چیکار می کنه

رقص یه ورزشه 😐😐مگه سرکلاس از خود بیخود میشیم ک میگی حرامه؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
اگه ورزشه یعنی تو عروسیا ورزش می کنید عجب جوابی دادم ایول به خودم 

اره ورزش میکنیم،مشکلی داری؟؟؟تو‌ ک انقدر مخالفی تو تاپیکی ک مربوط ب خانماس چیکار میکنی😒

2706