2733
2739
عنوان

از خرید چه چیزهایی برای آشپزخونتون پشیمون هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2917 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بله     حالا چرا این موضوع برا شما عجیب شده بنظرم عجیب تره

آخه من نشنیده بودم تا حالا اصلا.مثلا شنیده بودم به خونه های ریخته پاشیده و خراب میگن آشغال دونی ولی فکر نمیکردم کسی به سطل آشغال تو خونه بگه.اگه ناراحت شدین ببخشید

2738

من یه پا سماوری از اینا که نگین داشت و دکوریه اون موقع مد بود یه کاملشو مامانم گرفت که اصلا استفاده نشد فقط از ظزف جا ریکایی استفاده کردم

از پلو پز برقی و سرخ کن و قهوه ساز و آب مرکبات گیری اصلا تاحالا استفاده نکردم آخه دو تا آدم واقعا نیازی به این وسایل ندارن

از مخلوط کن فقط واسه شیر موز و چرخ گوشت رو واسه الویه و دایسر نایسر رو هم فقط یه بار

یه مخلوط کن دستی کوچیک دارم اون بیشتر به کارم مییاد

میدونید راستیتش من حوصله ام نمیکشه که وسایل بزرگ رو بیارم استفاده کنم و دوباره جمع و جورش کنم آدم واسه دو نفر آدم سریع با همین دستی ها انجام میده و راحت تر هم میشه شستسو و پاکش کرد

ولی عادت دارم روغن هامو رو کابینت کنار اجاق گاز دم دستم بزارم میخواستم ببینم ظرفی هست که خوشگلم باسه و بشه کنار اجاق گاز گذاشت که تو دید آشپزخونه رو زیبا کنه؟

چرا؟من جام كوچيكه نهار خوري نخويدم تصميم گرفتم از اين صندلي ها بخرم.

منگه دوماه بعدش پشبمون شدم حالا به شوهرم میگم چهارتا بخره گفت دوتا کافیه الان مزگم کاش همونم نمیخریدم

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
آقا من یه جفت دمپایی داشتم دوباره یکی دیگه خریدم بگو آخه وقتی داشتی واجب بود😂😐😐

حالا تو دو جفت خریدی

منو بگو مثلا نارنجی مشکی ست خریدم

ی سفید ست ، ابی ، بنفش 🙄🙄

بابام میگفت عزیزم قراره دمپایی منقرض بشه ۵ ، ۴ جفت خریدی 😁😁😁

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
2706