2726
عنوان

نی نی سایت هم نی نی سایت قدیم!!!!

120 بازدید | 11 پست

الان داشتم در مورد یه موضوعی سرچ میکردم دقیقا میشه تاپیک های 96 به قبل و حتی بدون دیدن تاریخ تشخیص داد، بس که همه مودبانه جواب همدیگه رو دادن و راهنمایی کردن، یعنی محاله بری تو تاپیک ها و دست خالی بیرون بیای

تاپیک های 97 تا الان هم ماشاالله پر از مزه پرونی و شوخی های الکی مخصوصا پست های اول...کلا چیز بدرد بخورم پیدا نمیکنی، همه درحال مسخره بازی و تیکه انداختن و دعوا

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀

دقیقا همین طور منم سوالی دارم تو نت سرچ میکنم جواب میاره، نی نی سایت سال ۹۰ ۹۲ کلا واسه قبلا  عالیه همه جواب دادن همه تاپیک بدرد بخوره ولی الان خیلی زشت واقعا همش مادر شوهر و این چیزا که اونم بعد ۲۴ ساعت میترکه تاپیک نمیمونه بابا چیز های بدرد بخور بگیم 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا همین طور منم سوالی دارم تو نت سرچ میکنم جواب میاره، نی نی سایت سال ۹۰ ۹۲ کلا واسه قبلا  ع ...

اوهوم

الان در مورد سینوزیت سرچ کردم چه چیزای بدرد بخوری نوشته بودن...

ولی الان اگه تاپیک بزنم راهنمایی بخوام فوقش دو سه نفر جواب میدن

منم واقعا موافقم عضویتم ماله ۹۸ ولی خواننده خاموش بودم واقعا تو هیچ تاپیکی دعوا نمیدیدم اختلاف نظر بود ولی همه محترمانه برخورد میکردن شوخی به جا نظر به جا همه چی خوب بود انقدم تاپیکای ناراحت کننده و دروغ نبود

منم واقعا موافقم عضویتم ماله ۹۸ ولی خواننده خاموش بودم واقعا تو هیچ تاپیکی دعوا نمیدیدم اختلاف نظر ب ...

دقیقا👌