2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😑😑

کبد تنها عضو بدنه که درگیرش خیلی دردسر سازه 

انشالله بهتر بشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2728
😑😑 کبد تنها عضو بدنه که درگیرش خیلی دردسر سازه  انشالله بهتر بشه

انشالله تو رو خدا دعا کنین براش خیلی مهربونه عموم حتی دلم نیومد امروز برم دیدنش 

خداوندا عاشقان را جان تو و جانان تو باش
2738
انشالله تو رو خدا دعا کنین براش خیلی مهربونه عموم حتی دلم نیومد امروز برم دیدنش 

انشالله❤

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
ی ذره حاده اوضاعش بیمارستانه حالش خوب نیست

طرف داشت خون بالا می آورد و کبدش تیکه تیکه می‌اومد بیرون. سیرابی و ابش رو بهش دادن به تدریج خوب شد. کبد تنها عضو بدن هست که میتونه خودش رو بسازه 

ببین اگررغذای بیمارستان میدن شما سیرابی بگیرید ببرید با ابش بخوره.