2733
2734

چون مسلمونم اعتقاد ندارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من در مورد جهانهای موازی تحقیق میکنم.

در مورد تناسخ هم بله، با مطالعاتی که داشتم و البته هنوز هم ناکافیه، بنظر میرسه همه ی مخلوقات، همه ی انواع حیات رو تجربه خواهیم کرد. 

خیلی مشتاقم نظر دوستانی که در این مورد مطالعه داشتن رو بدونم

دلواپسِ فرشته هام...🌠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینکه روح ما پس از مرگ به یک جسم دیگه حلول میکنه 

در واقع اینطوری نیست. میدونی چه جوریه؟ جسم میمیره روح میره پیش خدا ولی کالبد ذهنی زنده می مونه. اون کالبدایی که عالم پس از مرگ را باور دارن یا کلا از همه چیزشون توی دنیا دل کندن میرن به عالم بعدی ولی کالبدایی که به قول معروف دل به دنیا دارن میرن در غالب شخصی که بیشترین شباهت رو بهشون داره اینجوری به زندگی شون ادامه میدن از نیرو و سلامتی شخصی که تسخیر کردن استفاده میکنن مثل یه انگل

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
من در مورد جهانهای موازی تحقیق میکنم. در مورد تناسخ هم بله، با مطالعاتی که داشتم و البته هنوز هم نا ...

جهان موازی چیه؟اطلاعاتی دربارش تو نت هست؟میشه درموردش توضیح بدی؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

اعتقاد ندارم 

ولی یه رمان خوندم درمورد این بود که یه دختره رفته تو یه جسم دختره دیگه ولی و افکار و روحش قبلیه بود 

یه کم فکرمو درگیر کرد چون نوشته بود داستان واقعیه 

ولی در کل اعتقاد ندارم چون تو دین اسلام جا نداره

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
2738

امام رضا (ع) می فرماید: "کسی که تناسخ را بپذیرد و به آن عقیده داشته باشد، به خدای تعالی کفر ورزیده و بهشت و دوزخ را غیر واقعی تلقی کرده است

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊

هندي ها😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706