2726
عنوان

شوهرم میگه خودت باید کارکنی

725 بازدید | 35 پست

امروز بش گفتم ی وام بگیر وسیله بخرم برم کلاس میگه قرارشد خودت کارکنی پول کلاستو بدی من دیگه نمیتونم وام بگیرم

یعنی واقعا وظیفه منه برم کارکنم پول کلاسایی ک دوسدارم برمو بدم؟!

چ پرو شده

بعد جالبه اقا میگه ازحقوقتم یکم کمک کن!

به نظر من انصاف نیست تو این شرایط گرونی و بد اقتصادی مردها یک تنه کار کنند . مثل همه جای دنیا بهتره خانمهای ایرانی هم یه تکونی بخورن  

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهر من اگه این حرفو بزنه بهم میخوابونم در دهنش

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

وام میدونی بهره داره؟!؟!؟!

وام بگیره بده شما که بری "کلاس"؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!

عزیزم تو این اوضاع به نظرت گرفتن وام اونم نه برای سرمایه، برای "کلاس" درخواست عاقلانه ایه؟!

والا کلاس جزو نفقه نیست عزیزم. خرج اضافه مثل کلاس میخوای خب خودت کار کن.

پر رو نشده ولی گویا شما یه سر سوپر مارکت و قصابی نمیزنی بیینی چه خبره...

چک دست کسی نداشتی که سر ماه به بدبختی پاسش کنی

از بانک بهت برای قسطای عقب افتادت زنگ نزدن و حساب ضامنتم مسدود کنن...

خیلی دغدغه ی مالیت بزرگه...کلاس!!!

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

برو خب

من شوهرم نمیزاره کار کنم من عاشق اینم از درستی که خوندم استفاده کنم چون عاشق رشته مم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2706