2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم والا میگن میره بالاتر منم یکم پول دارم میخام طلا بگیرم

آره بابا بگیر اگه منتظر پایین اومدن قیمت باشی هیچ وقت نمیتونی بگیری

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
نمیدونم والا میگن میره بالاتر منم یکم پول دارم میخام طلا بگیرم

تک تک هم بگیری همون قیمت درمیاد

فقط طلای دستِ دو چون اجرت و مالیات و ارزش افزوده بهش نمیخوره ارزونتره

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2738

عزیزم ربطی به سرویس بودن یا نبودن نداره.چون وزن میکنن.منتها طلای نو داریم و مستعمل(طلاهایی که مردم میفروشن به طلا فروشی)

طلای نو بخوای بخری باید علاوه بر اجرت ساخت که زیادم هست، ۷ درصد سود و ۹ درصدم مالیات بدی.به فرض اگر طلا گرمی ۸۰ تومن باشد و گرمی ۲۰ تومن اجرت ساختش باشه شما باید برای هر گرم ۱۱۶ تومن پرواخت کنی.اما اگر طلای مستعمل بخری اجرت ساخت نداره

بعضی طلا فروشی ها مالیات هم نمیگیرن و فقط سود خودشون رو میگیرن .بنابراین خرید طلای مستعمل خیلی به صرفه تر هست .اما انتخابت محدود میشه دیگه.اگر هدفت تا حدی سرمایه گذاری هست مستعمل بگیر.اگر دلی میخری و قصد فروش نداری نو بخر

اصن سردرنمیارم میترسم کلاه بزارن سرم ب چیش توجه کنم اصن؟؟؟

چرذ کلاه تک تک یعنی 2تومن داشته باشی میتونی گوشوارش رو بخری بعد پول امد دستت بقیش چرا کلاه بزارن گرم داره طلا

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین اینکه میگی سرویس نگیری گرون درمیاد من تا حالا همچین چیزی نشنیدم. بعدشم زیبایی طلا به ست بودنه نه که رنگی رنگی و متنوع باشه من اصلا همچین حالتیو نمی پسندم.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

حالا باید چندتا طلا فروشی مطمئن بری و ببینی طلای مستعمل دارن یا نه.ممکن توش سرویس هم باشه.بستگی داره مردم چی برای فروش آورده باشن.من خودم دو سه روز پیش دو سه تا تیکه مستعمل خریدم با ۷ درصد سود

در ضمن تووکارهای نگین دار باید حواست باشه که وزن نگین ها کسر بشه.چون نگین اتمی ارزشی نداره و سنگینم هست

عزیزم ربطی به سرویس بودن یا نبودن نداره.چون وزن میکنن.منتها طلای نو داریم و مستعمل(طلاهایی که مردم م ...

چه جالب!نمیدونستم طلای دست دوم هم میفروشند!ببخشید میشه بپرسم شمااهل تهرانید یایه شهرستان کوچیک؟

2706