2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هفته نه ام

بدنم کلا داعون و بهم ریختس

دیگه یادم رفته روزایی که تهوع نداشتم چطوری بودم،یا روزای پر انرژی بودنم که کلی بیرون میرفتم و تو خونه کار میکردم کلا یادم رفته

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2728
منم هفته نه ام بدنم کلا داعون و بهم ریختس دیگه یادم رفته روزایی که تهوع نداشتم چطوری بودم،یا روزای ...

وای خیلی بده😭😭😭😭😭😭من از صبح هر چی خوردم بالا آوردم معده ام الان نابوده دستام میلرزه...اصلا نمیتونم خودمو تکون بدم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
من تا ظهر حالم بد نیست اما ظهر تا شب احساس میکنم معده ام چربه و حالت تهوع دارم و لرز و بی حالی و سرد ...

شما که پیتزا دوست داری ...نمیتونی بخوری اصلا?

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اصلا نمیتونم ، دیشب شوهرم خرید اما من فقط نون دورش که خشکه رو خوردم  ☹☹

من حالم اصلا خوب نیست هیچی نمیتونم بخورم..هوس پیتزا کردم نمیدونم بتونم بخورم یا نه برا همین نمیگم که دلم میخواد😔

وای کاملا درکتون میکنم من ۱۶روزه زایمان کردم واقعا روزای سختی روگذروندم من تا پنج ماه ویار شدید داشتم که غذام فقط سرم ونون خشک بود کلی وزن کم کردم برای زایمانم خیلی سختی کشیدم یه هفته درد داشتم اماخب زایمانم سریع پیش رفت چون دردامو کشیده بودم بااین همه سختی وقتی پسرم بدنیا اومد همه رو فراموش کردم حتی دردای بخیمم مهم نبود برام از روز اول سرپا شدم وکاراموکردم بدنمم به قبل بارداری برگشته تازه بهترم شده خداروشکر زایمانمم طبیعی بود سخت بود اما خییییلی شیرین

روبسوی تونمودم که پناهم بدهی.....
@گنجشگک   خوشبحالت راحت شدی ،دلم میخواد همش گریه کنم انرژی هم برا گریه کردن ندارم

منم 😭😭😭😭😭

2706