2737
2734

خستم کرده دیگه میرم خونش باید همه کاراشو بکنم خیلی تنبله اگه یروز حال نداشته باشم کار کنم روانی میشه...ب همه چی گیر میده..چادری دوس دارع درصورتی ک دخترش مانتوییهــ..خواهرشوهرمم ی سلیطس ک لنگه نداره چنبار باهاش بحث کردم شوهرمم انگار خیلی بیشتر سمت اوناس عاشقشونه البته الان کمتر شده خداروشکر....مادرشوهرمو تا میام دوسش داشته باشم دوباره باهام بد میشه...سیده...شوهرش از دستش فرار کرده دیر ب دیر میاد خونه و...

خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سيد بودنش رو چرا گفتي ربط خاصي داشت؟؟😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2738

مادر شوهر من دم دمی نیس،خصلت بارزش حسود بودنشه

نسبت به همه حسودی میکنه،اگه یه جایی یه کسی از من تعریف بکنه که دیگه واویلاست. اگه یه تیکه طلا یا لباس تازه میخریدم تا چن مدت باهام سرسنگین میشد و من میدیدم بعدش اخلاق شوهرمم تغییر میکرد و من میفهمیدم که حرفای مادرش تاثیر گذاشته روش

خلاصه سر حسودیش نسبت به من کلی دعوا تو زندگیم انداخت

دخترشم عین خودش حسوده،چشم دیدن یکی بهتر از خودشونو ندادن و اگه حس کنن کسی بهتره باهاش دعوا راه میندازن و قهر میکنن

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

همه ی ادماتوشون خوب بدهس ربطی به سیدغیرسیدنداره مثل این میمونه بگی مثلا عروس ترکاشدم ترکاهمشون بدهستن

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
مادر شوهر من دم دمی نیس،خصلت بارزش حسود بودنشه نسبت به همه حسودی میکنه،اگه یه جایی یه کسی از من تعر ...

اره دقیقا مادرشوهرمنم حسوده هرکی خرج میکنه واسه زندگیش بدشو میگه...خیلی خسیسم هس روشوهر منم تاثیر میزاره تو بعضی چیزا...باورت میشه شوهرم قیمت واقعی چیزی ک میخررو بهش نمیگه😦

خدایا شکرت😍
2706