2726
عنوان

اعمال شب قدر

80 بازدید | 3 پست

☘ اعمال شب های قدر ...

✅ 1. غسل کردن مقارن با غروب آفتاب (بانیت غسل توبه -غسل شب قدر - غسل زیارت امام حسین ) هر سه نیت صحیح است

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 2. دو رکعت نماز که در هر رکعت بعد از سوره حمد ۷ مرتبه سوره توحید و بعد از اتمام نماز هفتاد مرتبه استغفرالله و اتوب الیه ( بعد از استغفرالله، ربی ندارد )  و بعد از آن هم حاجت خود را از خدا بخواهید

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 3. شب های قدر ۱۰۰ رکعت نماز هم دارد که مثل نماز صبح دو رکعت دو رکعت خوانده می شود.

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 4. قرآن بر سر گذاشتن و دعای آن

(قصد زیاد شدن عقل و خرد باشد و نیتش این باشد که با علوم قرآنی کامل شود و نور قرآن با نور عقل او جمع شوند)

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 5. زیارت امام حسین ( علیہ السلام )

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 6. تلاوت سوره های روم، عنکبوت، دخان  به خصوص در شب بیست و سوم 

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 7. احیا نگه داشتن (باعث آمرزش گناهان می شود)

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 8. خواندن دعای جوشن کبیر

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 9. صد مرتبه از شب تا قبل از نماز صبح ( اللهم العن قَتَلَتَ امیرالمومنین )

🍃🍂🍃🍂🍃

✅ 10. صد مرتبه از شب تا قبل از نماز صبح ( استغفرالله ربی و اتوب الیه) (بعد از استغفرالله ربی هم گفته شود )

✅ 11. خواندن دعای مجیر

💢 💠 💢 پیام را نشر دهید شاید کسی مشتاق شد و عمل کرد، در ثوابش تو هم شریکی

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امشبه؟

آره.

جمعه٬یک شنبه٬سه شنبه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2728