2726
عنوان

علائم زایمان طبیعی

286 بازدید | 28 پست

سلام

خانومایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین

علائمش چیه؟

من هرروز ورزش میکنم

خیلی معذرت میخوام ب نشیمنم فشار میاد

معدم باد میگیره

دیشب کشاله ران و واژنم درد میکرد

بعضی وقتا درد پریودی میاد سراغم

میخوام بدونم نشونه هاش چیه که بدونم کِی باید برم بیمارستان

۳۸ هفته و ۶ روز هستم

من ٣٩هفته و دو روز بودم و هيچ دردي و علايمي اصلا نداشتم كلي هم ورزش ميكردم كه رفتم مطب دكتر واسه چكاپ معاينه كرد گفت٤سانتي و فرستادم بيمارستان همون شبم زايمان كردم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دو سه روز مونده به زایمان یه ترشحی داشتم خیلی ببخشید مثل سفیده تخم مرغ خیلی زیاد بود 

اون موقع نمی‌دونستم این علامت زایمانه بعدش تو یه بروشور تو بیمارستان خوندم که این می‌تونه یکی از علایم زایمان باشه

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

عزیزم من چهل هفته چهارروز بودم دیگه امید نداشتم که خودش میخاد بیاد دکتر گفته بود تا هل هفته کتمل بشه فرصت داری یعنی دو روز اگه دنیا نیاد سزارین میشی

صب یاعت سه ه درد عجیبی حس کردم تو شکمم فک کردم دستشویی دارم بعدش رفتم دستویی برگشتم دراز کشدم دیدم بازم درده گرفت کم کم فاصله دردا کمتر میشد رسیده بود به پنج دقیقه یبار حتی یادمه اینجا هم تاپیک زدم همه برام دعا کردن و انقاق خوندن دم همشون گرم دخترم ساعت ۹:۲۵`صب دنیا اومد

شب قبلش خیلی حس میکردم بدنم خستس و خواب آلود بودم کمرم و پایین شکمم درد میکرد

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

روز زایمان هم احساس دفع داشتم (نگو سر بچه ای) همش میرفتم دستشویی ولی خبری هم نبود

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
واس منم پیش میاد ک میرم دستشویی حس میکنم دستشویی بزرگ دارم ولی خبری نیس

من این حس رو فقط از شب قبل زایمان داشتم تا صبح که بچه به دنیا اومد

ولی به هرحال شما باید آماده باشی ساک بیمارستان آماده کرده باشی حتی اپیلاسیون هم انجام بده

2706