2726

به نظرتون برم؟ اخه چندماه بود قهر بودیم بعد ماه پیش مادرشوهرم اومد خونمون. ولی پدرشوهرم مسافرت بود. یعنی در واقع الان من با اون قهرم‌ . به نظرتون برم خونشون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما که دلیل قهرتون رو نمیدونیم نمیدونیم با حق با کیه شرایط چطوریه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2728

با اجازه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2795998/بیاید-دسته-جمعی-تا-افطار-۱۴-هزارتا-صلوات-بفرستیم?postId=91222875

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

شب احیا هستش سعی کن بری امشب همه چیز رو بذار کنار فقط وفقط به رضای خدا 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

من نفهمیدم این وسط با مادر شوهر قهری یا پدر شوهر ..

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

اگر همسرتون واقعا و خواهشانه ازتون تقاضا کردن برید ولی حرمت خودتون رو نگه دارید کامل ، بعداز اون هم ماهی یکبار دوماه یکبار بستگی به شرایط 

ولی اگر دیدید خانواده همسرتون شرمنده ان و راه جدید و دوستانه پیش گرفتن شما هم با حفظ حرمت کوتاه بیایید 

جریان از این قرار بود اون به من گفت چشاتو درمیارم و این حرفا فحش داد منم اومدیم خونه چندبار زنگ زدم جلوی شوهرم هم به اون هم به مادرشوهرم فحش دادم که پدرشوهرم زنگ زد به بابام که دخترتون خونه رو گذاشته رو سرش من اشتباه کزدم حرفی زدم. 

الان چندماه از اون قضیه میگذره. شوهرمم ‌این مدت پشتم بوده. مهمونی و تولد اینا که اینا هم بودن نرفتیم و اونا هم نیومدن خونمون. ولی شوهرم خودش میره

2706