2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لعنتی باید یکی باشه بخاطرش تمیز کنی من بعضی وقتا خونم خیلی بهم ریخته میشه زنگ میزنم دوستم که همسایمونه میگم بیا اینجا میگه باز خونتو میخوای تمیز کنی😆

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2738

وا مگه ميشع خونه رو تميز نكرد!!😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من وقتی تنهام ینی انگار بمب منفجر شده 

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

من هر روز جارو گردگیری میکنم 

سختم نیست 

اما دورم شلوغ باشه نمیتونم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

من تنهایی بخور و بخوابم شوهرم که میاد برا ناهار جلوش خودمو میزنم به برق میشورم میسابم بچه رو رسیدگی میکنم

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
2706