2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه واسه امام زمان دعا کنیم اللهم عجل لولیک الفرج

ان شاالله ک همه ی حاجت دارا حاجت روابشن😘هرکسی دلش گرفته دل شاد بشه 😘هرکسی گرفتاره مشکلش حل بشه😘استارتر عزیز ان شاالله حاجت روا بشی😘

واسه منم دعا کنید دلم شاد بشه 😔😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

برای تمام منتظرا دعاکنید دامنشون سبز بشه سال دیگه این موقع نی نی بغل باشن برای همه ی مجردا دعا کنید سال دیگه حلقه به دست باشن برای همه مریضا دعا کنید حال دلشون خوب بشه شاید اگه برای هم دعا کنیم خدا دلش بسوزه حاجتمونو بده

I am nurse

من خیلی خیلی.دعا کنید چراغ خونم روشن بشه.عین خونه همه.نمیدونم چجوری و با کی.اما شادی بیاد به خونم.چراغش رون بشه.منم بوی غذام بپیژه تو ساختمون.مهمونی بدم.مهمونی برم.بچم خواهردار شه برادر دار شه.زندگی کنم.عین بیشتر شما.بخدا خیلی سخته گفتن بعضی چیزا

برای تمام منتظرا دعاکنید دامنشون سبز بشه سال دیگه این موقع نی نی بغل باشن برای همه ی مجردا دعا کنید ...

وااای استارتر

همین الان به ذهنم اومد تاپیک بزنم برا دعا تو این شب

تا اومدم دیدم شما زدی

حاجت روا شی

بچه ها منم 35.6 سالمه مجردم

شرایطم خوبه برام دعا کنید تکلیفم معلوم شخبا یه پسر خوب

خیلی مشکلاتدارم

برای تمام منتظرا دعاکنید دامنشون سبز بشه سال دیگه این موقع نی نی بغل باشن برای همه ی مجردا دعا کنید ...

دست خدا درد نکنه.یعنی بدون دعا دلش واسه ادمای بدبخت نمیسوزه.والا ما ک دعا هم میکنیم فایده نداره.حس میکنم کلا موجود نیست😔😔

دعا کنیم برای همه بیماران.برای همه خانومای ک با هسراشون ب مشکل خوردن.برای ازدواج موفق دختر و پسر مجرد.برای آرامش ک برگرده ب اقتصاد کشور.برای مامان شدن منتظران بچه.برای خانومای باردار ک زایمان خوبی داشته باشن کوچولوشون را سالن بغل بگیرن و مهمترینش سلامتی و ظهور آقا.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

2706