2733
2734

سلام خانوما،وقت به خیر😊

من فردا باید برم برا کراتین ولی هنوز تصمیم نگرفتم بگم یک ساله بزنه یا ۶ ماهه؟؟؟!!!

اخه  از خیلیا شنیدم که گفتن هرچی تاحالا زدن ،هر چه قدرم مراقبت داشتن نهایت دوماه دوام داشته !!!

الان موندم چیکار کنم

ینی الکی میگن یکساله یا شش ماهه؟؟؟

بعد من خودم لیفت مژه زدم گفتن۳ماهه س ولی نهایت یک ماهو نیم مونده!😑😑😲😖

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببین دوست من قبل از عید کراتینه کرد هنوز هم دارتش،فک میکنم به جنس کراتین و جنس موی طرف و مراقبتی که بعدش میکنی ربط داشته باشه،موی دوست من خودش لخت بود از اول،اون میخواست دیگه خیلی لخت بشه

🧿

براي موهاي فر يا لخت؟؟

تا جايي ك ميدونم موهاي فر خيلي بد ميشه بعد ٢.٣ماه و هرچقدم مراقبت كني بازم نَمدي ميشه موهات

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
نه عزیزم☺

ببین عزیزم من انجام ندادم ولی خواهر شوهرم دو سه باری انجام داده  یکساله انجام داده ولی 4الی5ماه بیشتر دوام نداشته 

حتی یادمه یه دفعه میگفت دائمی انجام دادم سری اول ولی خب بازم برگشت خالت اولش

درکل برمیگرده به کار و مواد آرایشگر یا شانس خودت    

😭
براي موهاي فر يا لخت؟؟ تا جايي ك ميدونم موهاي فر خيلي بد ميشه بعد ٢.٣ماه و هرچقدم مراقبت كني بازم ن ...

موهام حالت داره

یکم پفه

ولی فرررر نیس

من نمیدونم که،،خو چرا آدمو ضایع میکنی😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ببین دوست من قبل از عید کراتینه کرد هنوز هم دارتش،فک میکنم به جنس کراتین و جنس موی طرف و مراقبتی که ...

اها خب موهای من که لخت نیس ،ینی ۶ماه نمیمونه؟

یکم حالت دار و پفه

2706