2733
2734
عنوان

سیدحسین عباس منش 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 31140 بازدید | 76 پست
تو دیگر چرا به تنظیمات نخستین خود بر نمیکردی ای گومبول؟🤔😁

ریشه در جانم زده است بانو مارلون براندو  السلطنه 

گرچه می دانم  تاپیک جای مزاح نیست و باید جدی دیالکتیک نومایم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

می بینی این همه از خدا و ....میگه

بعد فیلمش رو دیدم با شلوارک تو فلوریدا و.....

از اون ور هرفایل کلاس هاش یه میلیون تومنه

کلاس هاش که واویلا 

یعنی من تو حس حرفاش رفتم از بس قشنگ و معنوی حرف میزنه

خیلی ها هم سمت قرآن اومدند

اما حرفهاش یه ضد و نقیض هایی داره که خیلی ظریف میگه باورتون نمیشه

مثلا توی فایل اعتماد به نفسش میگه ما نباید عذاب وجدان داشته باشیم چون در رابطه با هرکسی که برخورد می کنیم اگه خود طرف نخواد این ظلم شما رو اون هیچ تاثیری نداره

عدو شود سبب خیر اگه خدا خواهد

ظلم به دیگران رو قبول نداره

اولش تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتم

اما خدا رو شکر متوجه شدم

فایلش در مورد اعتماد به نفس رو گوش گرفتم اصلا یه چیز دیگه می گفت بردش توی اینکه هر کی اعتماد به نفس نداره برا اینه که احساس گناه و عذاب وجدان داره

ما نباید اصلا تو زندگی عذاب وجدان داشته باشیم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون فایل اعتماد به نفس بود گفت ما فرهنگ رو می سازیم؛ و هر منطقه ای فرهنگ خاص خودش رو داره

اگه مخالف فرهنگ خودمون عمل کنیم احساس عذاب وجدان می کنیم

مثلا میگه اروپا کله پاچه خوردن پیششون عجیبه

در صورتی که ما راحت میخوریم

اما ایرانی ها سوسک و حشره نمی خورند؛ در صورتی که در کشورهای دیگه عادی است

پس نباید عذاب وجدان اینو داشته باشیم که این کارو کردیم؛ چون اولا خیلی چیزها فرهنگ منطقه است

دوما اگه ظلمی کنیم اگه خدا نخواد به کسی آسیب نمی رسه؛ چون همه چی دست خداست

می بینی این همه از خدا و ....میگه بعد فیلمش رو دیدم با شلوارک تو فلوریدا و..... از اون ور هرفای ...

طبق همون آیات قرآن؛ 

اطیعوا الله  و اطیعوا الرسول و اولو الامر منکم!!!

منظور از اولو الامر ؛  دوازده امام ( امیر المومنین  الی حضرت مهدی ) 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

در صورتی که خدا مشخص کرده ما چی بخوریم و چی نخوریم؛ حالا ما بگیم نباید عذاب وجدان خوردن گوشت خوک یا سگ رو داشته باشیم ؛ چون کشورهای دیگه می خورند 😐

ایشون در مورد فرهنگ میگه که هر منطقه خاص خودشه؛ مگه فرهنگ ما از ساخت خودمونه؛( شاید بخشیش آره)

فرهنگ ما از دستورات دینی و از خدا و از معصومین سرچشمه گرفته

حتی اگه فقط قرآن رو ببینیم قرآن هم گفته گوشت خوک و شراب حرامه

(ایشون در مورد شراب هم گفت که پیش ما شاید بد باشه و عذاب وجدان داشته باشیم)

این همه ائمه تلاش کردند که ما رو آگاه کنند ؛ این آقا نمی‌دونم از کجا این اعتقادات بهش دیکته میشه

(تازه تو سایت میخوندم که شک دارند دیپلم داشته باشه)

کلا منحرفه و از جاهایی حمایت میشه.

2738

فَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْراً يَرَهُ

وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرّاً يَرَهُ‏

پس هر كس به مقدار ذرّه‏اى كار نيك كرده باشد همان را ببيند.

و هركس هم وزن ذره‏اى كار بد كرده باشد آن را ببيند.

سوره مبارکه زلزال

چطور ایشون میگند به دیگران ظلم کنیم نباید احساس گناه و عذاب وجدان داشت و باید برای اعتماد به نفس اینها ها رو دور ریخت 🤔

حتی قرآن رو هم رد می‌کنه .

در روایتی امام باقر علیه السلام ظلم را به سه دسته تقسیم می کنند: «عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ الْبَاقِرِ علیه السلام قَالَ الظُّلْمُ ثَلَاثَةٌ: ظُلْمٌ یغْفِرُهُ اللَّهُ وَ ظُلْمٌ لَا یغْفِرُهُ اللَّهُ وَ ظُلْمٌ لَا یدَعُهُ فَأَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی لَا یغْفِرُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَالشِّرْک بِاللَّهِ وَ أَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی یغْفِرُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَظُلْمُ الرَّجُلِ نَفْسَهُ فِیمَا بَینَهُ وَ بَینَ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ وَ أَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی لَا یدَعُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَالْمُدَاینَةُ بَینَ الْعِبَادِ وَ قَالَ علیه السلام مَا یأْخُذُ الْمَظْلُومُ مِنْ دِینِ الظَّالِمِ أَکثَرُ مِمَّا یأْخُذُ الظَّالِمُ مِنْ دُنْیا الْمَظْلُومِ؛ امام باقر علیه السلام فرمود: ظلم و ستم سه گونه است: ستمی که خدا می آمرزد و ستمی که خدا نمی آمرزد و ستمی که خدا رها نمی کند. آن که خدا نیامرزد؛ شرک به خداست و آن که می آمرزد؛ ستم بر نفس است و آن که وانگذارد، حق بندگان است بر یکدیگر. فرمود: آنچه مظلوم از دین ظالم بستاند؛ بیشتر از آن است که ظالم از دنیای مظلوم می ستاند»[7]  فردای قیامت، کارهای نیک ظالم را بر می دارند و به مظلوم می دهند و همین طور گناهان مظلوم را به ظالم می دهند.

در این روایت اشاره شده است؛ ظلمی که به واسطه آن خداوند ظالم را رها نمی کند؛ ظلم و ستم به دیگران است. باری تعالی از حق الناس نمی گذرد. خداوند در کمین ظالمین، نشسته است تا حق ظالم را بستاند. در قیامت خداوند از حسنات ظالم بر می دارد و به مظلوم می دهد. لذا حضرت باقر علیه السلام فرمودند: آن مقداری که مظلوم از دین ظالم می گیرد،؛ به مراتب بیشتر است از آن چه که ظالم از دنیای مظلوم گرفته است.

عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ لَمَّا حَضَرَ عَلِی بْنَ الْحُسَینِ الْوَفَاةُ ضَمَّنِی إِلَی صَدْرِهِ ثُمَّ قَالَ یا بُنَی أُوصِیک بِمَا أَوْصَانِی بِهِ أَبِی حِینَ حَضَرَتْهُ الْوَفَاةُ وَ بِمَا ذَکرَ أَنَّ أَبَاهُ أَوْصَاهُ بِهِ قَالَ یا بُنَی إِیاک وَ ظُلْمَ مَنْ لَا یجِدُ عَلَیک نَاصِراً إِلَّا اللَّهَ؛ حضرت باقر علیه السلام فرمود: پدرم علی بن الحسین هنگام وفات مرا در آغوش گرفته فرمود: پسرم تو را وصیتی می کنم که پدرم هنگام وفات به من نمود از جمله سفارشی که نمود این بود که فرمود: بترس از این که ستم روا داری به کسی که جز خدا ناصری ندارد.»

چیزی ک من متوجه شدم  این ک ؛ 

این فرد 

صغری و کبری  رو  درست میچینه  ولی نتیجه غلط میگیره !!!

من خودم فایل های برایان تریسی و بعضی کتاب ها و صحبت های افراد خارج ایران رو گوش می گیرم

البته اون رایگان هاش 😀

خیلی هم عالیند

اما خب اونها رو آدم می‌دونه خارجیند؛ دینشون فرق می‌کنه؛ تکلیفمون باهاشون معلومه

اما ایرانی ها مخصوصا اونهایی که بحث اعتقادی و ایمانی و خدایی می کنند خیلی خیلی باید مراقب باشیم ؛ ممکنه عقاید خودشون یا دیگران رو به ما منتقل کنند و باور نادرست بهمون دیکته کنند.

در بحث های اعتقادی باید به آدم های مطمئنی رجوع کنیم یا کتاب های عقاید اسلامی معتبر رو بخونیم وگرنه ممکنه تحت تاثیر قرار بگیریم.

چه امثال افراد انگیزشی و چه هر قشری؛ متاسفانه حتی اساتید فلسفه منحرف هم کم نداریم ؛ حتی در قشر روحانی هم پیدا میشه

کلا باید از جاهای مطمئن اصول دین رو یاد بگیریم و خوب تحقیق کنیم ؛ بعد هم فروع

حالا ممکنه یکی صدتا حرف خوب هم بزنه در زمینه های گوناگون ؛ اما ده تا حرفش بی راه باشه .

مخصوصا توی این زمینه های اعتقادی باید اطلاعات کافی و مطالعات فراوان کرده باشی که بخوای دیگران رو هدایت کنی .

اگه اینجا  انگی به من نزنند که دشمنشی

به خدا قسم فقط هدفم اطلاع رسانی هست

چون من خداروشکر اعتقاداتم در حدی بود که متوجه انحرافات ظریف و عمیقش شدم

امکان نداره عباس منش خودش تنهایی بتونه این همه افکار منحرف رو اینقدر ظریف به خورد ملت بده

اونم با این حجم سواد پایین

لطفا کتاب های عقاید اسلامی معتبر رو بخونید که تو زندگی تو دام چنین افرادی نیفتید .

کاش مردم کمی احکام و عقاید اسلامی شون رو قوی کنند

متاسفانه الان داره از عقاید ضعیف مردم سوء استفاده میشه

نمونه اش همین آقای سید حسین عباس منش هست به بهانه کلاسهای موفقیت و ثروت چنان عقاید مریدانش رو تخریب کرده و طرفداراش متاسفانه فکر می کنند به خدا نزدیک شدند

من یه مدت صحبت هاشون رو گوش گرفتم ؛ بیشتر عقایدش منحرفه

بگو آدم حسابی همون دنبال سرکیسه کردن باش؛ چکار عقاید مردم داری

کلهم توسل به معصومین رو رد می‌کنه و قرآن رو هرطور دلش میخواد تفسیر می‌کنه

متاسفانه چنان هوادار هم داره که نگو

هوادارانش هم کسانی هستند که یا از قبل مذهبی نبودند که اطلاعات عمیق اعتقادی داشته باشند ؛ یا اینکه از روی عادت دین داشتند ؛ یا انسانهای نا امید بودند ؛

ایشون با گروه تحقیقاتی شون که اطمینان دارم از خارج ایران ساپورت میشند ،؛ تمام کتاب های افرادی مثل برایان و آنتونی رابینز و کیوساکی....که واقعا انسان های موفقی هستند رو ترجمه و کپی برداری می کنند با چاشنی اعتقادات دینی من درآوردی به خورد مریدانش میده .

عباس منش یا با وهابی هاست ؛ یا با یهود

غیر این نیست؛

و موضوع دیگه بیشتر عقاید منحرفش رو در فایل ها و کلاس های خصوصیش میگه

توی فایل های رایگانش هم چند مورد دیدم .

طرفداراش چون به صحبت های انگیزشی اش گوش میدند و پیشرفت می کنند 

همه جوره بهش ایمان آوردند 

در صورتی که ایشون با حربه ء انگیزه و پیشرفت اونها ذهن مخاطبین و باورهاشون رو دست کاری می‌کنه .

اولین چیز میگه همه باورهاتون رو بریزید دور 

بعد کم کم باورهای اعتقادی جدید جایگزین میکنه

2706