1265
1267
عنوان

سیدحسین عباس منش 🙄

1202 بازدید | 74 پست

سلام دوستان گلم 

امیدوارم مطلب رو تا آخر بخونید و زود قضاوتم نکنید.

دوستانی که تو نی نی سایت هستند منو میشناسند که هدفم همیشه ؛ فقط و فقط اطلاع رسانی بوده و هست إن شاء الله .

هیچ وقت هم تا چیزی رو مطمئن نباشم نمیگم .

بعضی شاید خورده بگیرند چرا آبروی شخصی رو می بری ؛  

در صورتی که این آبرو بردن نیست ؛ چون طرف یک خائن به دین اسلام و تشیع و امامان و تمام مقدسات ما هست .

کسی که علنا و در خفا و بیشتر در دوره های خصوصی با اعتقادات هم وطن های من داره بازی می‌کنه ؛ چندین ساله اعتقادات ناصحیح به خورد دیگران میده؛ 

جای درنگی سکوت نیست .

این حرکت و اطلاع رسانی من نهی از منکر هست و مطمئنم خدا و معصومین راضیند.

چون در راستای نجات دین اسلام هست .

لطفا شما هم اطلاع رسانی کنید .

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

از شرح ما وقع بگو برایمان  ای آغازگر 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1258

لطفا توجه کنید:

ایشون یکی از اون افراد موفق و انگیزشی و میلیاردره

تو سایت بزنید سریع اسمش میاد

فکر کنم تلگرامش هم باشه

یه گروه تحقیقاتی هستند

اولش خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم ؛ چنان از خدا صحبت می‌کنه و از ایمان که شرمنده خودم شدم که این جوان بی ادعا چقدر معنوی هست

اما جلوتر رفتم دیدم  فقط محور صحبت هاشون روی خدا و قرآن هست

توسل رو قبول نداره

چیزهایی میگه که هر چند خیلی قشنگ و عمیقه و خیلی ها با سخنانش شاید جذب خدا شدند

اما معصومین رو کنار زده

با اینکه اسمش سید و حسین و عباس داره

اما اعتقاداتش انحراف داره

1221

من که نمیشناسم ولی توصیه میکنم ماه رمضان زیادی احساس بنده خالص خدا بودن نکنید. هرکی که هست داری آبروش رو میبری. فکر نمیکنم خدا با اینکار موافق باشه

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چشم به راه یک اتفاقم ، نه شاکی ام و نه غر می زنم... فقط در سکوت خودم، منتـــــظرم.   
لطفا توجه کنید: ایشون یکی از اون افراد موفق و انگیزشی و میلیاردره تو سایت بزنید سریع اسمش می ...

خب این مشکلش چیه؟ من ائمه رو قبول دارم ولی قدرت خدا مافوق همه قدرت هاست. 

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1226
تو دیگر چرا به تنظیمات نخستین خود بر نمیکردی ای گومبول؟🤔😁

ریشه در جانم زده است بانو مارلون براندو  السلطنه 

گرچه می دانم  تاپیک جای مزاح نیست و باید جدی دیالکتیک نومایم 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

می بینی این همه از خدا و ....میگه

بعد فیلمش رو دیدم با شلوارک تو فلوریدا و.....

از اون ور هرفایل کلاس هاش یه میلیون تومنه

کلاس هاش که واویلا 

یعنی من تو حس حرفاش رفتم از بس قشنگ و معنوی حرف میزنه

خیلی ها هم سمت قرآن اومدند

اما حرفهاش یه ضد و نقیض هایی داره که خیلی ظریف میگه باورتون نمیشه

مثلا توی فایل اعتماد به نفسش میگه ما نباید عذاب وجدان داشته باشیم چون در رابطه با هرکسی که برخورد می کنیم اگه خود طرف نخواد این ظلم شما رو اون هیچ تاثیری نداره

عدو شود سبب خیر اگه خدا خواهد

ظلم به دیگران رو قبول نداره

اولش تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتم

اما خدا رو شکر متوجه شدم

فایلش در مورد اعتماد به نفس رو گوش گرفتم اصلا یه چیز دیگه می گفت بردش توی اینکه هر کی اعتماد به نفس نداره برا اینه که احساس گناه و عذاب وجدان داره

ما نباید اصلا تو زندگی عذاب وجدان داشته باشیم😐

همون فایل اعتماد به نفس بود گفت ما فرهنگ رو می سازیم؛ و هر منطقه ای فرهنگ خاص خودش رو داره

اگه مخالف فرهنگ خودمون عمل کنیم احساس عذاب وجدان می کنیم

مثلا میگه اروپا کله پاچه خوردن پیششون عجیبه

در صورتی که ما راحت میخوریم

اما ایرانی ها سوسک و حشره نمی خورند؛ در صورتی که در کشورهای دیگه عادی است

پس نباید عذاب وجدان اینو داشته باشیم که این کارو کردیم؛ چون اولا خیلی چیزها فرهنگ منطقه است

دوما اگه ظلمی کنیم اگه خدا نخواد به کسی آسیب نمی رسه؛ چون همه چی دست خداست

1220