2726

هیچی با بچم باهم خونه رو منفجر میکنن😬

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشینم حرص میخورم ناخن میجوم و پوست لبمو میکنم...اخرشم وقتی رفتن فحش ننه باباش میدم که ..دن تو دهنشون با ای بچه تربیت کردنشون😓😓

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

خوشبختانه بچه شر نداریم 

یه سری شیطنت معمولی وقابل تحمل  دارن 

ولی اگر شر بود فکر نکنم روم میشد عکس العمل مستقیم به والدینش نشون بدم خود بچه روهم دلم نمیومد کاری بکنم امابارهای بعدی رفت و امدم رو کم میکردم یا قطع 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

با بچه هام میرن توی پارک مجتمع یا میرن توی اتاق و بازی میکنن منج بازی، اسم شهرت، معلم بازی، ماشین بازی و...

یا فیلم و کارتون میبینن 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

وای که من متنفرم از مادرو پدرایی که بیخیالن و بچشون رو کنترل نمیکنن ...ما بچه زیاد نداریم فقط خواهرزاده همسرم که خیلی خوبه ولی بچه های دخترخالم روانی میکنن ..من هیچی نمیگم ولی یه مدل خاصی نگاه میکنم ولی انگار نه انگار ..مامانم تذکر میده راحت خیلی خوبه 

2706