1147
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

شوهرم حواسش هست،مدام پیگیر بچه هاست🤣

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1291

خب بهش بر بخوره خودش باید بفهمه که باید جلویه بچشو بگیره واکه آدم منطقی باشه بهت حق میده

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید انتظار 7ساله ام به پایان برسه❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏

میشینم حرص میخورم ناخن میجوم و پوست لبمو میکنم...اخرشم وقتی رفتن فحش ننه باباش میدم که ..دن تو دهنشون با ای بچه تربیت کردنشون😓😓

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از زندگیت رویا بساز و از رویا واقعیت....😌

هیچی بیخیال باش من از وقتی خودم بچه دارم درک میکنم اثاث ارزش حرص خوردن نداره

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  
1307

خوشبختانه بچه شر نداریم 

یه سری شیطنت معمولی وقابل تحمل  دارن 

ولی اگر شر بود فکر نکنم روم میشد عکس العمل مستقیم به والدینش نشون بدم خود بچه روهم دلم نمیومد کاری بکنم امابارهای بعدی رفت و امدم رو کم میکردم یا قطع 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست

با بچه هام میرن توی پارک مجتمع یا میرن توی اتاق و بازی میکنن منج بازی، اسم شهرت، معلم بازی، ماشین بازی و...

یا فیلم و کارتون میبینن 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤

وای که من متنفرم از مادرو پدرایی که بیخیالن و بچشون رو کنترل نمیکنن ...ما بچه زیاد نداریم فقط خواهرزاده همسرم که خیلی خوبه ولی بچه های دخترخالم روانی میکنن ..من هیچی نمیگم ولی یه مدل خاصی نگاه میکنم ولی انگار نه انگار ..مامانم تذکر میده راحت خیلی خوبه 

وااای منم خیلی حساسم وسواسم دارم قبل اومدنشون خونمو میکنم مسجد کل دکوریاو وسایل شکستنی روجمع میکنم چون چندبار شکستن بعدرفتنشونم مجبورم کل خونه رو بشورمو بسابم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
1226