2737
2734
عنوان

از بارداری ام پشیمونم

520 بازدید | 38 پست

یه بچه داشتم زندگی خوبی نداشتم چند دفه خواستم طلاق بگیرم بچه م گریه میکرد و میگفت خودکشی میکنم شوهرم برای اینکه منو‌پابند کنه جلوگیری نمیکرد و منم دوباره حامله شدم چند وقت دیگه زایمان دارم ولی افسردگی شدید دارم تولد شوهرم بود توقع داشت بهش تبریک بگم ولی چطوری میتونم با عامل بدبختی هام بگم و بخندم و تولدشو تبریک بگم. اخه چطوری راحت شم از این مرد؟؟ بچه م نمیذاره ضجهه میزنه التماس میکنه تهدید میکنهدخودشو میکشه من چطوری اینجام تو این‌زنذگی با مردی ک متنفرم ازش بچه ای ک خیلی برای طلاق مخالفت میکنه یه بچه دیگه ک تو راهه و نمیخوامش میخوام بعد زایمان طلاق بگیرم چطوری ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وا خو اول نمیاوردیش اون بچتم حق دار اوردیش دنیا لابد خوشش نمیاد بر زیر دسه ناپدری یا نا مادری سعی کن مشکله رفتاری شوهرتو رفع کنی از یه روانپزشک کمک بگیر تا بهت بگه چطور رفتار کنی باهاش

مگه چیکارکرده همسرت که تااین حدازش متنفری؟

نمیتونم بگم چون شاید مثل گیلاس قرمز یکی بشناسه منو ولی واقعا ازش بدم میاد همیشع همینجوری بودم نع اینکه بگم‌الان افسردگی دارم خانواده ام میگن بچه ات عادی میشه براش طلاق بگیر نااهله شوهرت ولی من نمیتونم از احساسات بچه م بگذرم ولی خودمو هم نمیتونم تا این حد فنا بدم چکنم راهکار بدهید

2706