2733
2734
عنوان

بچه ی دوم 🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 208 پست
صبح تا شب پیش مامان بابا؟ خب وقتی فقط ی بچه داری باید بهش برسی دیگ ببری پارک مهد کودک کلاسهای متفرقه ...

ببین بچه که تنهاس بالاخره همبازی  میخواد یه مادر مگه چقد میتونه  همبازی مناسبی باشه مگه همسن هستن .

وقتی بچه کنار یه بچه دیگه  قرار میگیره واقعا تو رشدش تاثیر داره من خودم یه روز دخترم پیش دختر خالم و یا دختر عمشه به اندازه یه ماه رشد کلامی و فهم پیدا میکنه.

خودم متوجه میشم.

نمیشه که دائم بچه برد پارک یا از مردم بخوای بچشونو بهت قرض بدن همبازی بچت بشه

من نظر شخصیمه یکی دیگه خودم بیارم تا دخترم با بچه دوم خودم بازی کنه . اینجوری نیازی نیس التماس یکی دیگه کنم که بچم در مجاورت بچش باشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوتا دخمل گلی دارم  که واقعا  برای همدیگه دوستای خوبی هستن داشتن دوتا بچه  خیلی خ ...

ایول من تورو میخواستم اصن 😃 تفاوت سنیشون چقدره ؟ از دردسر های خیلی سختش بگو 

وای الان چند سالشونه فرشته هات من دوتا خواهری‌دو خیلبون میبینم دلم قنج میره ولی خیلی تصمیم سختیه حس‌میکنم نیارم خودخواهیه بیارم هم اولش یکم ظلمه به اولی

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2728
شوهر من که برا خودش قراره تیم فوتبال درست کنه😂😂😂😂منم بشم سرپرست تیم😐😑😂

شوهر منم میگه ۵ تا من میگم ۳ تا قرار شده تا ۳ تارو بیاریم برا بعدی ها بعدش جلسه بزاریم😁 ببینیم کی راضی میشه

خداروشکر
نه بچه شما، شماست نه بچه دومت خواهرشما!!! خیلی خواهربرادرا چشم دیدن همو ندارن. حسادتم بین اکثر بچه ه ...

ما که فامیل کلا به درد هم میخوریم

حتی من با دادشم9سال اختلاف دارم فقط اون بود که تو زایمانم به دادم رسید

یا شوهرم خیلی تو جون خواهرشه یا برعکس

اینکه بچه ها چطور باهم رفتار کنن به تربیت خانوادگی برمیگرده منم الان دوتا بچه پشت سر هم دارم یبار هم بهم حسادت نکردن البته که لطف خداست که به من یادداد چطور تربیتشون کنم

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2738
بچه خواهر بردار داشته باشه به نفعشه همبازی داره اینجوری تک فرزندی در نظر بگیر بچه فقط از صبح تا شب ...

خیلی توی گروه های‌مادر و کودک و پارک میبرمش با اینکه کوجیکه حسابی اجتماعیه ولی اخرش‌یه خواهر نمیشن اونا 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

من اگر وضعیت مالیم اوکی بود صد در صد یکی دیگه بدنیا میاوردم اما الان با این اوضاء خیانته در حق بچه ام. هرچند دخترم چند روزه داره رو مخم رژه میره و همش میکه برام یه برادر بخر 😃 باباش هم که اگه بگم اوکی یکی که سهله ده تا دیگه هم میخواد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ایول من تورو میخواستم اصن 😃 تفاوت سنیشون چقدره ؟ از دردسر های خیلی سختش بگو  وای الان چند سال ...

آره منم خیلی حس خوبی به دو دختریا دارم😍

آرزویت را برآورده می کند، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند.

اره حتما بیار من دوتا دختر با فاصله سنی یکسال و نه ماه دارم اولش خیلی سخته و سختی هم دارن من در کنار هم وقتی بازی میکنن خیلی خوبه لحظه های خوبیه الان زود بیار که فاصله سنیشون زیاد نباشه همبازی باشن

من اگر وضعیت مالیم اوکی بود صد در صد یکی دیگه بدنیا میاوردم اما الان با این اوضاء خیانته در حق بچه ا ...

باور کن باور کن روزیشو با خودش میاره باور کن دوتا بچه خیلی از خرج ها و فشار های رگانی یه بچه رو نداره

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2706