2733
2739
عنوان

بچه ی دوم 🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 208 پست
نه یک و نیمه تقریبا ولی من باید پیر‌ و پدر‌یه چیزیو از قبل در بیارم تا تصمیم بگیرم 😂 مثل‌اوردن خودش ...

خیلی سر زایمانم عذاب کشیدم بارداری سختی داشتم بچمم همش جیغ میزنه الان ۲ ماهشه. اما من همه سختی هارو به جون میخرم تک فرزندی نه برای ما نه برای بچمون خوب نیست  حداقل اگه خدا بخواد  ۳ تارو میارم

خداروشکر

از قِدیمُ و ایام بودِس که یکی کَمس دوتا غَمس سه تا که بِشِد خاطر جَمعس😐😑😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی اذیت شدم و‌دیگه نمیخواستم بیارم ولی دخترم خیلی تنها بود و تصمیم گرفتم دومی رو بیارم ولی بنظ ...

اره خیلی طول‌میکشه تا به درد هم بخورن ولی من و خپاهرمم همین حدود تفاوت داره سنمون خیلی الان خوبیم من یه جورایی مامان دومشم 😅 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2731
باور کن کار خوبی میکنی ،از هر لحاظ ساپورتش کن بزرگ شد کلی حال کنه 

اره بخدا

الانم همش از بارداری ناخاسته وحشت دارم بقران

اصلا دومی نمیخام

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
من دختر اولم ۱۲ سالشه الان دومی رو باردارم .خیلی دیره ولی بازم بهتر از اینه که دخترم تنها باشه &nbs ...

آره الانم یه مدل دیگه ذوق دارن ولی بنظرم کوچیک تر بودن بهتر بود همبازی میشدن دختر من خیلی تنهاست باوجود کلاس و دوست بازم انگار یه چیزی کم داشت 

ما کلا قرار بود تک فرزند داشته باشیم وقتی دیدیم خیلی اذیت میشه تو هفت سالگیش تصمیم گرفتیم یکی دیگه بیاریم ولی تا الان قسمت نبود 

فقط اگه اعصابت خوبه بیار

راست میگی این خیلی مهمه کنترل‌میکنم خودمو دیگه میشه مگه عصبی نشد با همین یه دونه هم کنترل‌نکنم کارم زاره 

ولی‌اصلا‌نمیدونم دوتا دیگه چه بلایی‌سر روان ادم بیاره اگه مطمئن بدونم به نفع دخترمه میارم ولی خیلی دهن سرویسی داره 😭😭😭

منم به اینم فک میکنم اتفاقا دلم میسوزه  ولی‌من خیلی خواهرمو دوست دارم اصلا‌نمیتونم تصور‌کنم ند ...

نه بچه شما، شماست نه بچه دومت خواهرشما!!! خیلی خواهربرادرا چشم دیدن همو ندارن. حسادتم بین اکثر بچه هاهست. سعی کنین به جای بچتون فکر و تصمیم گیری نکنین.خواهربرادرا هرکس میره سراغ زندگیش.خاله و عموهاتون چقدر به درد پدر مادرتون میخورن؟؟! بنظر من دوستان خیلی بهترن چون خودمون انتخابشون میکنیم.

2738
چه عالی فاصله هاشون؟ جنسیتشون؟ منم تو منتظرسومیم

اولی ودومی هشت سال

دومی وسومی یک سال ونیم

اولی دختر

کوچولوها پسر

ان شاء الله شمام به سلامتی دوباره مادر شی

من شیعم،حیدر آقامه  
یه خورده که بزرگتر بشه دلت میره برا اینکه دومیو بیاری الات کوچیکه وخسته ای این جوری میگی

خیلی دوست دارم تنها نباشه مخصوصا اینکه تو غربتیم دوست دارم یه خواهر داشته باشه کاش‌بارداری‌یکم کوتاه تر‌ بود بعدشم یکی‌میومد تا دو سالگی نگه میداشت بچرو 😅😅🙈

سه تا دوس ندارم یکیشون بی همجنس میمونه

😂بی همجنس😂😂😂واییی خدا ب چارتاش کن خدا بده برکت😶😁

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2706