2733
2734

سلام.من نود درصد روزا لباسشوییمو رو حالت شستشوی 30 دقیقه میذارم با پودر لباسام تمیز میشه. ولی دوماهه مایع لباسشویی استفاده میکنم دوز بالا هم میریزم. لکه های لباس حتی لکه های زرد پاک نمیشه.تازه مایع ها گرون بودن یکی اکتیو بود70 و دومی امو که خیلی تعریفش میکردن90 خریدم ولی اصلا تمیز نمیشه لباسام. شماها تجربه مشابه داشتین؟مثل پودر اول شستشو میریزم مایعو.درسته؟

منم هر دو رو امتحان کردم

مایع به درد لباسای تابستون میخوره که فقط عرق کردی

برای از بین بردن لک ها پودر بهتره

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایول. دقیییییقااااا

من پودر میریزم بعلاوه نرم کننده هم تمیز میشه هم خوشبو

مایع ضد باکتری لباس هم میریزم که ضدعفونی بشه. داخل لباسشویی با اینکه محل شست و شو هست ولی مثل سینک ظرفشویی شدیدا باکتری داره. میتونی اگر نداری یه لیوان سرکه سفید بریزی همزمان با شست و شو.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
پس همه همینو میگن من فکر کردم نحوه استفادم غلطه

من مایع پریل دارم راضیم ازش خوب تمیز میکنه

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
من پودر میریزم بعلاوه نرم کننده هم تمیز میشه هم خوشبو مایع ضد باکتری لباس هم میریزم که ضدعفونی بشه. ...

ععععع چه جالب من تاحالا ضدعفونی نکردم. سرکه خراب نمیکنه لباسارو؟

من پودر میریزم بعلاوه نرم کننده هم تمیز میشه هم خوشبو مایع ضد باکتری لباس هم میریزم که ضدعفونی بشه. ...

سرکه سفیدو کجا میریزی؟رو لباسا یا تو قسمت وططیه که برا مایعه

اگه میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستین.لطفا منو لایک نکنید مرسی دوستام..

من اکثرا مایع میزنم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

خانوما منم یکم رو لباسم غفرون ریخته الان هر کاری میکنم نمیره لکه.. مایع سفید کننده هم اثر نکرد روش😦😟 

لطفا منم راهنمایی کنید لباسمو خیلییییی دوس!!

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
ععععع چه جالب من تاحالا ضدعفونی نکردم. سرکه خراب نمیکنه لباسارو؟

نه

ولی بهتره مایع ضدعفونی کننده لباس بگیری

2706