2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قرار نیس بچه هرچی خواست واسش فراهم بشه 

مگه من قول چراغ جادوام

اگه من یه روز مردم کی ارزوهاشو براورده کنه؟ 

بهتره خودش با تلاش به خواسته هاش برسه تا فردا به یه جایی رسید با دلالی قیمتا رو بالا پایین نکنه احتکار نکنه یا اختلاس نکنه تا به ارزوهاش برسه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2738
من یه دونه دارم شرایطشم دارم که تا حدی نیازتشو برطرف کنم اما محااااله هر چی خواس براش بگیرم😐

منطورمه چیزی که ازنظر خودتون هم واجب باش اما به خاطر گرونی نتونی بخری واسش

هر چی که بخوان نه 

من مثلاً تا بشه لباس بچه هامو خودم میدوزم 

خوراکی هم بیشتر خودم درست میکنم براشون

ولی کلا نباید هرچی میخوان سریع آماده باش قدرشو نمیدونن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

من دارم از مخارج خودم میزنم تا خواسته اونا رو برآورده کنم ولی تو این گرونی مگه میشه خواسته های نامعقولشونو فاکتور میگیرم مگه ما بچه بودیم همه چی واسمون فراهم بود یکمم باید با سختی های زندگی آشنا بشن مگه در آینده همسراشونم همه خواسته هاشونو برآورده میکنن اون موقع به نظرم سر خورده میشن و تو زندگی با شکست مواجه میشن باید یکم روشون کار کرد از الان 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

مثلا ما می ریم بیرون دخترم‌یک چیزی میخواد.بهش میگم دخترم هر کی باید اندازه پولی که داره خرج کنه.و البته چیزهای ضروری و بهره.بعد میگم ببین شما الان‌چند تا عروسک داری.چقدر باهاشون بازی میکنی .هر کدوم و کلا دو سه روز بازی کردی و گذاشتی کنار.پس اینم الان بخری دو سه روزه میندازیش کنار.بعدم قانع میشه نمیخریم🤣🤣🤣

یک صلوات میفرستی؟

من یه پسر ۱۴ و یک دختر ۸ ساله دارم  

نه براشون همه چیز رو محیا نمی کنم هفتگی بهشون پول میدم هر چی خودشون خواستن اون هم با اجازه من میتونن از پول خودشون بخرن کتاب اسباب بازی  هدیه تولد برای دوستاشون    ولی وسایل گرون مثل دوچرخه و اسکیت و ... رو به مرور تو برنامه های خاص میگیریم نه هر وقت که دلشون خواست سریع بریم معازه 

2706