2726

واقعا کامنتا باحال بود داشتم می‌خوندم یهو ترکید

اونایی که نخوندن از دستشون رفته 

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی میاد اون وسط یه کامنت  بی ربط  میذاره  و کلا بحث رو منحرف میکنه و تاپیک رو ب فنا میده 😒😒😒

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
تو این سایت تاپیک سرکاری بیشتر طرفدار داره جالبه...😏

همش ک نمی‌شود عر زدندی گاهی خندیدندی 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
یکی میاد اون وسط یه کامنت  بی ربط  میذاره  و کلا بحث رو منحرف میکنه و تاپیک رو ب فنا ...

نه ک خودت خیلی جدی داشتی رسیدگی میکردی😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
یکی میاد اون وسط یه کامنت  بی ربط  میذاره  و کلا بحث رو منحرف میکنه و تاپیک رو ب فنا ...

بوخودا یه مشت حسود نمیزارن یه کم بخندیم جالب اینجا بود استارتر اوسکولش فک می‌کرد باور کردیمو خوشال بود

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2706