1147
1254

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

ما هیچی 

چون روزه نمیگیریم 

نه که بخایم نگیریم نمیتونیم بگیریم

سوپ شیر بزار 

یا آش

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
1258
برنج وتن ماهی وسالادکاهو😔😔

تن ماهی زیاد نخورینا خوب نیس

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
8
برنج وتن ماهی وسالادکاهو😔😔

گلم همه اینا که گفتی طبعشون سرده حتما حتما گرمیجات هم کنارش مصرف کن

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

ما نون و پنیرو سبزی و خیار گوجه  و چایی 

بعد افطارم میوه موزو هندونه و توت که خودمون چیدیم و گوجه سبز

سحرم معلوم نیس هنوز 

الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا  برنامه ی کاهش وزنمو تو تاپیکام میذارم   من قوی هستم و قطعا به هرچیزی که اراده کنم میرسم   پیش به سوی دوباره باربی شدن و باربی موندن  تا اول زمستون به هدفم میرسم                                                         60🔒    65🔒  70🔒  75🔒 77🔓        
1264

جاتون خالی خونه مامانم دعوتیم فسنجون پخته بعد مدتها🤩🤩🤩🤩🤩

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤❤❤❤باردار نیستم تیکر رسیدن ب هدفم و تولد یکسالگی دخترکوچولومه
1280